II. 3:56 D 69 - Hříbal Jan 49 - Dvořák David -
II. 6:22 D 49 - Dvořák David 17 - Čermák Jan -

I. 8:01 H 96 - Špaček Jaroslav Podražení
I. 10:54 D 91 - Vondráček Roman Vysoká hůl
II. 1:31 H 96 - Špaček Jaroslav Sekání
II. 2:31 H 9 - Sígl Maritn Krosček
III. 1:22 H 9 - Sígl Martin Sekání

Ve velmi teplém počasí prvomájového dne jsme na zápas dorazili opět jen v počtu devíti lidí do pole, zatímco soupeře bylo "hafo". Navíc Martin Drahota při rozstřelu zjistil, že mu jeho zranění nedovolí nastoupit. Bylo nás tedy osm. Čekali jsme, že nás Hell Benders od začátku zatlačí a sevřou, jenomže netopýrům se nějak příliš nechtělo, a tak se úvod utkání odehrával ve vlažném tempu. Ostatně během první třetiny se toho příliš mnoho neměnilo a šancí bylo na obou stranách po skrovnu.
Do druhé části vstoupil daleko lépe soupeř a ihned si vytvořil několik příležitostí ke změně skóre. Petr Kučera je ale zlikvidoval. Ve čtvrté minutě si Hell Benders vyměnili v našem obranném pásmu několikrát balónek a Jan Hříbal skóroval v pohodě do naší odkryté klece. Tento gól netopýry uklidnil. Obraz hry se příliš neměnil, takže Benders útočili a my se bránili. V sedmé minutě jsme inkasovali podruhé, když se šťastně trefený míček Davidem Dvořákem dostal pomalým obloučkem až do naší brány - 2 : 0. Potom jsme ohrozili soupeřovu svatyni i my rychlým protiútokem, ale gól se nám vstřelit nepodařilo.
Poslední třetinu soupeř dost vypustil a nechal nás hrát, což se promítlo do několika šancí. Sil už nám vydatně ubývalo, a tak i přes zranění musel do hry naskočit Martin Darhota. V poslední minutě forčekoval Karel Kačmáček, donutil našeho obránce k chybě a přízemní střelkou uzavřel účet utkání na konečných 3 : 0.
V tomto zápase jsme hráli to, na co jsme v hodně okleštěné sestavě měli. Hell Benders byli lepší a zaslouženě vyhráli.