I. 9:12 D 96 - Špaček Jaroslav 97 - Vaněček Václav -
II. 11:35 D 11 - Veselý Martin 79 - Pillmann Robert -

II. 4:30 H 21 - Zelenka Martin Podražení
II. 8:21 D 97 - Vaněček Václav Krosček
III. 6:15 H 81 - Denis Jan Podražení
III. 10:00 D 12 - Kolář Petr Hákování

Dnes bylo počasí ideální hokejbalové - pod mrakem, ale nepršelo a ani nebylo příliš vedro. Na začátku utkání měly oba dva týmy k dispozici 9 hráčů, nám během první třetiny dorazil ještě jeden ospalec. Od úvodního vhazování jsme byli aktivnější a také jsme si vytvářeli více šancí. Proměnit se nám podařilo ale až tu v desáté minutě, kdy sám před brankářem nezazmatkoval Jaroslav Špaček, s míčkem si poodběhl do strany a skóroval do prázdné klece. Pak jsme měli my i Hokejka po jedné příležitosti, ale ani jedna strana ji nevyužila ke změně stavu utkání.
Ve druhé části se hrálo hodně nahoru a dolů. My jsme trochu ubrali a soupeř přidal. Výsledkem byla vyrovnávací branka Jana Denise v přesilové hře, který tvrdou střelou od modré překonal Petra Šroubka v bráně. Nutno podotknout, že naší hře v oslabení předcházel úplně zbytečný faul (oplácení) jednoho našeho útočníka. Ve dvanácté minutě se na zteč branky Hokejky vydala dvojice Martin Veselý - Robert Pillmann a první jmenovaný 25 vteřin před sirénou zavěsil - 2 : 1.
I v poslední třetině se hrál hodně běhavý hokejbal s poměrně dost šancemi, ale góly nepadaly. V desáté minutě se řítil jeden ze soupeřových útočníků sám na Petra Šroubka, ten jeho nájezd zlikvidoval, ale bohužel pro nás byl při zákroku zraněn a my jsme ho museli vystřídat Petrem Kučerou. V ten samý okamžik jsme také byli posláni do čtyřech, a tak nás čekaly hodně perné chvilky. Oslabení jsme přežili, jenže 24 vteřin před koncem zápasu náš obránce zazmatkoval, po naší vyhrané buly zbrkle rozehrál, trefil nohu protihráče, od ní se míček odrazil k úplně volnému Martinu Regnerovi a ten v pohodě zasunul do prázdné brány.
Opět jsme si nechali vzít vítězství, což není letos bohužel první případ. To se prostě stává. Na každý pád jsme si ziskem jednoho bodu zajistili třetí pozici a v play off se utkáme právě s Hokejkou Praha.