Výsledek zápasu
Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další
Kompletní statistika zápasu.Animovaná cow

V - výhra, R - remíza, P - prohra


P
27.4.2003 8:00
South Park Cows
Snad to přežijou

Góly
I. 0 : 0
II. 1 : 4
III. 3 : 1
Konečný stav
4 : 5

Střely
I. 8 : 1
II. 4 : 8
III. 7 : 7
Celkem střel
19 : 16

Rozhodčí Kettner
Nedvěd
Časomíra Lehner

SOUPISKA
Číslo Post Jméno
1 Brankář Kučera Petr
30 Brankář Šroubek Petr
94 Obránce Čížkovský Petr
7 Obránce Drahota Martin
10 Obránce \ Útočník Holý Jiří
79 Útočník Pillmann Robert
29 Obránce Veverka Pavel
9 Útočník Sígl Martin
96 Útočník Špaček Jaroslav
97 Útočník Vaněček Václav
11 Útočník Veselý Martin

GÓLY A ASISTENCE
Tř. Čas Tým Gól 1.asistence 2.asistence
II. 0:29 H 17 - Petrlík V. 25 - Poslt M. -
II. 0:47 H 33 - Poslt J. 73 - Kurka R. 24 - Kasten P.
II. 6:54 D 11 - Veselý Martin 29 - Veverka Pavel -
II. 7:54 H 25 - Poslt M. 11 - Novotný O. 6 - Dominec J.
II. 8:24 H 33 - Poslt J. 73 - Kurka R. 11 - Novotný O.
III. 0:49 D 97 - Vaněček Václav 29 - Veverka Pavel -
III. 3:18 D 29 - Veverka Pavel 10 - Holý Jiří 11 - Veselý Martin
III. 7:12 D 97 - Vaněček Václav 9 - Sígl Martin -
III. 11:48 H 11 - Novotný O. 17 - Petrlík V. -

TRESTY
Tř. Čas Tým Hráč Délka Provinění
I. 1:33 H 30 - Tobola T. Kopnutí
I. 5:09 H 24 - Kasten P. Sekání
III. 9:18 D 97 - Vaněček Václav Podražení
III. 9:18 D 97 - Vaněček Václav Nesportovní chování
III. 9:18 H 24 - Kasten P. Hrubost

K utkání se nás původně mělo dostavit 10 hráčů do pole plus dva gólmani, ale jeden náš nejmenovaný ( #12 ) obránce se již po několikáté, bez snahy jakýmkoliv způsobem se omluvit či dát vědět co s ním je (pokud se tedy nestalo něco opravdu nečekaného), nedostavil a odsoudil nás tak hrát opět v devíti. Do zápasu jsme vstoupili jako již tradičně špatně. Byli jsme nedůrazní, málo jsme běhali (spíš vůbec), nedokázali jsme si přihrát a ztráceli jsme zbytečně balónky ve středním nebo útočném pásmu. Bohužel jsme v tomto způsobu pokračovali až do konce první části. STP byli aktivnější, jenže naší bránu ohrožovali pokusy, které pochytal Petr Kučera.
Noční můru jsme prožili na začátku prostředního dějiství, když jsme během první minuty nechali dvakrát volný prostor na kruzích a soupeř to trestal góly (Petrlík V. a Poslt J.). V sedmé minutě se do jedné z mála našich šancí dostal Martin Veselý a proměnil ji ve snižující gól. Jenže v osmé a deváté minutě jsme zase inkasovali dvakrát (Poslt M. a Poslt J.) a opět vyplynuly tyto branky z našeho absolutního nedůrazu před bránou. Zkrátka jsme získání třígolového vedení STP hodně ulehčili. Po čtvrté obdržené brance jsme vystřídali Petra Kučeru Petrem Šroubkem, ačkoliv ani jeden gól nepadá na jeho vrub.
Před třetí třetinou jsme si řekli, že i když prohráváme o "tři", tak se nevzdáme a pokusíme se alespoň vyrovnat. Hned v první minutě nás správně nasměroval Václav Vaněček dalekonosnou střelou. Ve čtvrté minutě napřáhl na modré Pavel Veverka a snížil naší ztrátu jen na jednu branku. V osmé minutě opět tvrdě vystřelil Václav Vaněček a vyrovnal. Hned v zápětí se do šance dostal Jiří Holý a dal gól. Rozhodčí ho uznali a nechali zapsat do zápisu, ovšem po dost důrazných protestech STP ho nesmyslně a nesprávně odvolali. Více o této situaci jinde. Zkrátka stále bylo vyrovnáno. Docela nás to rozhodilo, ale stále jsme byli lepší než soupeř. Asi v desáté minutě jsme dostali branku, která ale nemohla platit pro postavení útočícího hráče v brankovišti. K naší smůle ze své jediné větší příležitosti v poslední třetině dvanáct vteřin před koncem strhli Snad to přežijou vedení na svou stranu.
První dvě třetiny byly z naší strany tragické a zaslouženě jsme po nich prohrávali. Třetí byla úplně o něčem jiném, hráli jsme v ní velmi dobře a dokázali vývoj otočit - naprosto regulérně. Remíza by byla spravedlivější.

Petr Sígl #27

Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další