III. 5:49 H 9 - Sígl Martin 97 - Vaněček Václav -
III. 8:10 D 16 - Hájek Tomáš 20 - Starý Jan -

II. 7:14 D 69 - Zeman Štěpán Faul loktem
III. 2:22 H 96 - Špaček Jaroslav Nesportovní chování
III. 3:56 H 9 - Sígl Martin Nedovolené bránění
III. 5:30 D 16 - Hájek Tomáš Nedovolené bránění
III. 11:41 D 7 - Tryzna Jan Krosček

Před tímto zápasem jsme si říkali, že se hlavně nesmíme nechat zranit nebo se nechat vyprovokovat, abychom nedostali nějaké vyšší tresty. Vůbec o nic nám nešlo, protože jsme měli již jistou třetí pozici v tabulce a díky ní jsme se v semifinále vyhnuli prvním Hell Benders. Vyprahlo, ač bylo domnácím týmem, dorazilo, řekl bych letos tradičně, jen s jedním balónkem na utkání! Protože jsme chtěli hrát s míčky tvrdými (opravdu bylo vedro) míčky jsme dobrovolně dali my, jelikož právě tvrdé balónky v ohromné zásobě Vyprahlu chyběly. Ovšem během první třetiny se jich pět zastřelilo, což bylo dost nepochopitelně hráčům Vyprahla k smíchu??? V každém případě jsme již od čtvrté minuty prohrávali, když nikým (ale opravdu nikým) nebráněn překonal našeho brankáře Tomáš Hájek. Utkání bylo absolutně bez šťávy a v podstatě bez pohybu.
V prostřední třetině se herní obraz trochu vylepšil, ale k naší smůle jsme ve druhé minutě dostali druhý gól. Jako přes kopírák, tedy hlavně díky našemu pomalému přístupu, ho opět vsítil Tomáš Hájek. V této části se konečně začalo za fauly vylučovat. V deváté minutě napřáhl na modré Václav Vaněček a jeho projektil skončil až za zády Štěpána Čermáka.
V šesté minutě posledního dějiství jsme dokázali zásluhou ukázkového vymíchání gólmana Martinem Síglem vyrovnat. Jenže necelé tři minuty poté se před naší bránou opět objevil Tomáš Hájek, opět měl poměrně mnoho času vstřelit gól a opět se mu to povedlo. Nikam jsme se nehnali, protože jsme nechtěli zbytečně riskovat zranění, a tak jsme nakonec, i přes power play, prohráli 3 : 2.
Tento zápas byl o ničem a z naší strany hodně vypuštěný a odfláknutý. Vyjadřovat se k chování některých hráčů našeho dnešního soupeře je asi zbytečné, že?