I. 8:33 D 94 - Čížkovský Petr Nedovolené bránění
I. 9:01 H 49 - Bónovčiv Pavel Držení hole
II. 1:33 D 94 - Čížkovský Petr Vysoká hůl
II. 4:58 H 76 - Bukač Petr Nedovolené bránění
II. 6:56 H 76 - Bukač Petr Nedovolené bránění
II. 8:22 D 27 - Sígl Petr Vražení na hrazení
III. 5:07 H 9 - Polák Jan Držení hole
III. 6:44 H 17 - Růzha Filip Vražení na hrazení
III. 9:47 H 77 - Průša Martin Naražení
III. 11:59 H 77 - Průša Martin Vysoká hůl

Před tímto zápasem jsme se nejvíce obávali podcenění soupeře, jenže naše obavy nebyly dostačující, protože úvodní část jsme hráli hrozně pasivně, nedůrazně, zkrátka špatně. Navíc jsme se zbytečně nechali vylučovat, nedostali se tak vůbec do provozní teploty, a proto jsme si vypracovali jednu jedinou příležitost, kterou nám překazil soupeřův brankář. Mělník se do šancí také nedostával, a tak tato naprosto nezáživná třetina skončila 0 : 0.
V prostředním dějiství jsme trochu zvýšili tempo, ale žádný zázrak to opět nebyl. Pravdou je, že jsme hodně stříleli, ale spousta našich střeleckých pokusů skončilo mimo bránu. Soupeř se stále urputně bránil, a tak tedy i tato třetina byla "nudná" a také skončila 0 : 0.
V poslední části jsme už hráli, tak jak jsme měli hrát celý zápas. Prvních šest minut se mělničtí nedostali z vlastního obranného pásma a my měli jednu šanci za druhou. Nepřálo nám ale štěstí. V osmé minutě jsme se dopustili jedné z mála chyb v tomto zápase, Jan Polák se dostal do úniku, vystřelil, Petr Šroubek jeho střelu nezajistil a náš bránící hráč nechtěně dotlačil míček až za čáru. To byl pro nás ohromný šok. Díky bohu hned za 13 vteřin srovnal skóre Jaroslav Špaček, když jeho střelu tečoval za záda vlastního gólmana obránce Mělníka. Na vlastní góly bylo tedy vyrovnáno. Potom jsme soupeře opět přitlačili, jenže další branku se nám vsítit nepovedlo.
Po vítězném zápase nad Uftalandem jsme byli hodně nahoře a v tomto utkání jsme dostali facku, která nás hodně rychle vrátila na zem - aspoň něco pozitivního na zbytečné ztrátě jednoho bodu.