I. 2:27 D 97 - Vaněček Václav Vysoká hůl
I. 10:32 H 79 - Čížek Martin Nedovolené bránění
II. 7:48 D 33 - Bíba Zdeněk Držení
III. 6:45 D 96 - Špaček Jaroslav Naražení
III. 7:52 H 79 - Čížek Tomáš Nedovolené bránění
III. 11:49 H 12 - Mašát Daniel Vysoká hůl

Na toto utkání se nás sešlo přesně na dvě kompletní řady. Ufta byla v silné sestavě, což potvrdila i úvodním tlakem. Vypadalo to, že si odneseme pěkný výprask, protože jsme v prvních minutách nic nepředvedli a jen bránili. Ve čtvrté minutě jsme při našem oslabení byli nedůrazní (opět ?!?) před bránou a Miroslav Staněk poměrně lehkou dorážkou poslal soupeře do vedení. Naštěstí hned osm vteřin po buly svým, v této sezóně typickým, gólem po ideální přihrávce do odkryté svatyně vyrovnal Petr Sígl. Za třicet vteřin napřáhl na kruhu Lukáš Vrkoč a přesně trefil mezeru mezi Davidem Hájkem a tyčkou - 2 : 1. Těmito rychlými brankami jsme se dostali na koně a byli jsme na chvíli lepším týmem. V sedmé minutě zvýšil náš náskok Václav Vaněček a vypadalo to, že se budeme moci uklidnit. Bohužel necelou minutu poté trefil Petr Licek našeho bránícího hráče a od něj se balónek odrazil za záda našeho gólmana. V deváté minutě předvedla rychlou akci první útočná řada a Lukáš Vrkoč nám svou střelou od modré zajistil opět dvougólové vedení. To jsme dokázali až do konce třetiny udržet.
Druhá část se nám vůbec nepovedla. Měli jsme sice několik náznaků šancí, ale jinak nás Uftaland doslova mlel v obranném pásmu. Jenže skórovat se mu povedlo jen jednou v přesilovce, skvěle chytajícího Petra Šroubka prostřelil od modré Jiří Procházka. Tlak Playerů pokračoval, další góly však naštěstí nepřidali.
Poslední třetina už byla z naší strany trochu lepší a v páté minutě jsme vedli zase o dvě branky. Svým důrazem donutil Jaroslav Špaček k chybě nejprve obránce a potom i brankáře Ufty a trefit prázdnou klec pro něj již nebylo problémem. Za necelou minutu vykřesal pro soupeře naději Daniel Mašát, když se prosadil v tlačenici před naší bránou. Dostali jsme opět trochu do defenzívy, ze které nás vytáhl až Martin Veselý svou dorážkou mezi betony Davida Hájka. Uftaland se sice snažil vyrovnat, ale do žádné vážnější přiležitosti jsme ho již nepustili.
Zápas to byl i v deštivém počasí hodně útočně laděný a zároveň vyrovnaný. My jsme ale dokázali zužitkovat více svých šancí, a tak jsme asi zaslouženě vyhráli.