II. 1:13 D 34 - Weisgarber Michal Sekání
II. 9:54 H 12 - Kolář Petr Nesportovní chování
III. 6:09 D 5 - Javůrek Martin Vysoká hůl
III. 8:24 D 68 - Starosta Petr Nedovolená hra tělem
III. 8:24 H 96 - Špaček Jaroslav Nedovolená hra tělem
III. 9:41 D 34 - Weisgarber Michal Nedovolené bránění
III. 11:11 H 33 - Bíba Zdeněk Sekání

Do zápasu jsme nastoupili se třemi útočnými (obránci Robert Pillmann a Michal Kloc se v tomto utkání zhostili role útočníků) a dvěmi obrannými řadami.
V úvodu jsme se s Malvazinkami jen tak oťukávali, abychom se potom my svoji nedisciplinovaností dostali do defenzívy a v jednom z mnoha oslabení v této části jsme inkasovali z hole Lukáše Bochníčka. Bohužel jsme se nepoučili a stále dávali příležitost rozhodčím nás vylučovat, zbytečnými fauly a oplácením. Sice jsme soupeře přestříleli, ale nějaký souvislejší tlak jsme si nevytvořili.
V druhé třetině jsme trochu změnili přístup, začali jsme hrát více týmově a to přineslo ovoce ve čtvrté minutě, když od modré čáry prostřelil vše co mu stálo v cestě Zdeněk Bíba a vyrovnal. V šesté minutě jsme byli opět vyloučení, tentokrát jsme se již nedokázali ubránit a Radim Bartůněk prostřelil, s pomocí teče našeho bránícího hráče, Petra Šroubka. V deváté minutě se po ideální přihrávce ocitl sám před soupeřovou brankou Martin Veselý a zblízka dokázal míček zvednout mimo dosah Karla Příhody - 2 : 2. Potom nás v jednu chvíli podržel Petr Šroubek, který bravůrním zákrokem zlikvidoval přesnou a tvrdou střelu od modré.
V poslední třetině jsme soupeře v podstatě nepustili z pásma a doslova ho drtili. V šesté minutě napřáhl na kruzích Lukáš Vrkoč a jeho dobře mířená střelka skončila v síti. V sedmé minutě byl po buly důrazný Jaroslav Špaček, vymetl levý horní růžek malvirácké brány a obrat byl tak dokonán. Hned v následující minutě definitivně rozhodl o našem vítězství svým gólem navrátilec po zranění Martin Sígl, který vyslal pověstnou bombu k tyči :-). Do konce zápasu jsme měli ještě několik příležitostí ke skórování, ale žádnou jsme již neproměnili.
Mimo druhou část první třetiny, kde jsme se nechali zbytečně vylučovat, jsme byli v zápase aktivnějším týmem, o čemž svědčí i poměr střel 37 : 10 a vyhráli jsme zaslouženě.