II. 4:19 D 29 - Veverka Pavel Nesportovní chování
II. 4:49 H 4 - Vaňha Michal Nedovolená hra tělem
II. 5:32 D 97 - Vaněček Václav Nedovolené bránění
II. 6:40 H 4 - Vaňha Michal Nedovolená hra tělem
II. 10:28 D 20 - Kloc Michal Hrubost
II. 10:28 H 19 - Platil Tomáš Vysoká hůl
III. 3:45 D 96 - Špaček Jaroslav Podražení
III. 8:35 H 33 - Šrámek Filip Podražení

Před utkáním se opět projevilo to, že máme nedostatek útočníků. Pro zranění nemohli hrát stále Martin Sígl a nově také Jiří Holý a najednou jsme neměli dostatek forwardů ani na dvě útočné trojice. Dopředu se tedy přesunul Robert Pillmann.
Začátek zápasu byl z obou stran trochu vlažnější, ale my jsme se dostali do hry daleko rychleji než ZÚ, a tak jsme si také vytvořili daleko více šancí. Proměnit se nám podařila jedna z nich ale až v 10. minutě, kdy střelu vyraženou Jiřím Novákem vrátil za jeho záda Martin Veselý. Potom jsme měli ještě jednu docela dobrou příležitost, ale nezužitkovali jsme jí.
Ve čtvrté minutě prostřední části jsme udělali naší obvyklou chybu v obranném pásmu, byli jsme nedůrazní a Petr Novotný nás za to potrestal, když se trefil mezi betony Petra Kučery. Tato branka nás překvapivě nepoložila a hráli jsme dál pořád svojí hru. V čase 7:00 předvedl ukázkovou akci na jeden dotyk náš první útok na jejímž konci stál Petr Sígl a ten se, pro někoho překvapivě, trefil. Za deset vteřin byl při napadání důrazný Robert Pillmann, donutil jednoho obránce Údolí k chybě a druhého k tomu, aby si míček sám uklidil do brány. Potom jsme byli hodně nahoře a soupeře jsme do konce třetiny mleli a k ničemu nepustili.
Vstup do třetí části, jsme měli opět pomalejší, ale Zelené údolí na tom nebylo o nic lépe. V sedmé minutě jsme udělali další zbytečnou chybičku v obraně a Petr Novotný nám vstřelil druhý gól. V deváté minutě se dostal míček k Robertu Pillmannovi a ten ho rychlým nápřahem (také byl překvapivý :-)) poslal mezi nohy Jiřího Nováka. Bohužel vedení o dvě branky nám dlouho nevydrželo, protože již za 19 vteřin jsme inkasovali potřetí, tentokrát z hole Filipa Šrámka. Věděli jsme, že bychom byli sakra hloupí, kdybychom tohle utkání prohráli, a tak jsme už nechtěli Údolí k ničemu pustit. Celkem se nám to povedlo, až na několik posledních vteřin, kdy jsme měli nebezpečný závar v našem pásmu, který jsme ale naštěstí přežili.
Se vší úctou k soupeři musím říct, že jsme vyhráli naprosto zaslouženě a nebýt našich chyb a občas i střelecké nemohoucnosti byl by rozdíl skóre asi větší.