III. 2:54 D 21 - Zelenka Martin 59 - Krejčí Pavel -
III. 3:12 D 88 - Štekl Karel 11 - Šilhart Jan 16 - Štepánik Petr

I. 1:42 H 79 - Pillmann Robert Nedovolené bránění
I. 6:26 H 94 - Čížkovský Petr Hrubost
I. 8:29 H 97 - Vaněček Václav Nedovolená úprava výstroje
I. 11:03 D 16 - Štepánik Petr Hákování
II. 0:43 H 20 - Kloc Michal Držení

Na docela důležité utkání jsme měli k dispozici pouze pět útočníků, a tak se obránce Zdeněk Bíba, který se po delší době ukázal na zápase, přesunul dopředu.
Počasí hokejbalu příliš nepřálo, bylo doslova odporně. Sněžilo s deštěm, na hřišti byla několikacentimetrová vrstva vody a navíc byla dost velká zima. Po dvou střídáních necítila polovina lidí v týmu již palce u nohou. Opravdu se nehrál hezký hokejbal, vlastně tomu, co se dělo na hřišti, se tak ani snad nedalo říkat. Po chvíli bylo oběma týmům jasné, že rozhodne jediná branka. Hokejka měla celou první třetinu více ze hry a také častěji ohrožovala naší bránu. Ovšem vyloženou gólovku si nevytvořila.
Ani ve druhé části se počasí neumoudřilo, obraz hry se také příliš nezměnil až na to, že nás při několika nebezpečných situacích podržel Petr Šroubek a my jsem měli asi dvakrát možnost ke vstřelení gólu. Nepovedlo se.
I v poslední části pršelo a ze začátku to vypadalo, že utkání skončí nepěkných 0 : 0. Naneštěstí ve třetí minutě tečoval střelu od modré čáry za záda našeho brankáře Martin Zelenka a vypadalo to s námi zle. Osmnáct vteřin poté jsme nepokryli na kruzích Karla Štekla a ten zvýšil na 2 : 0 pro Hokejku Praha. Nic jsme nechtěli samozřejmě vzdávat, ale zkrátka jsme neměli na to srovnat.
Špatné podmínky, špatný výkon, absolutně nepohledný hokejbal a naše prohra 2 : 0. Co více dodat ? Snad jen to, že bez snahy, bojovnosti a se šesti střelami za celý zápas se nevyhrává...