Před hracím víkendem č. 18
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
S novou tváří...
V sobotní ráno (9.30) nás čeká nejtěžší možný soupeř. Ano, hrajeme opět s vedoucím týmem tabulky Hell Benders, kteří v posledním vzájemném měření sil zaokrouhlili bilanci zápasů s námi na deset výher z deseti zápasů při skóre 44:12 v jejich prospěch.
Minulé utkání (0:2) však naznačilo, že přestáváme mít z Netopýrů respekt a pomalu začínáme tušit, co na jejich styl platí. Agresivním a fyzickým pojetím hry bychom se rádi prezentovali i v sobotu, uvidíme však, jak nám to půjde. Poslední dva zápasy (přesněji čtyři ze šesti třetin) jsme ovšem neodehráli v optimální formě, která se rýsovala právě kolem posledního duelu s Benders.
Po dlouhé době bychom měli mít v sestavě šest útočníků specialistů a šest "originálních" obránců. Podařilo se nám totiž získat novou tvář do ofenzivy. Je jí benjamínek Karel Ton (*1987), který už se zúčastnil úterního tréninku, a nejevil se vůbec zle. Naskočit by měl do druhé formace s využitím v oslabeních.
Ze soupeřova celku jsme posledně měli možnost poznat novou hvězdu. Bezesporu jí je Jan Hříbal, který hrával i hokejbalovou extraligu, a od doby co nastupuje v dresu HB, bývá u většiny vstřelených branek týmu. Právě na něho bude upřena pozornost našich obránců...

Lukáš Vrkoč #80

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další