Před hracím víkendem č. 17
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
Předčíme techniky i atlety?
Tak a je to tady. Konečně si zahrajeme nadstavbu v horní polovině tabulky. Vstup do ní ovšem nebude zrovna snadný - sobota (12.30) Players of Uftaland B, neděle (12.30) Snad to přežijou. První tým výborně technicky vybaven (při posílení z áčka), druhý pro změnu fyzicky (při tradiční sestavě).
Sobotní duel pro nás bude nesmírně důležitý. V případě výhry bychom se totiž Uftě vzdálili na sedm bodů a hodně bychom se přiblížili konečné třetí příčce. Soupeřovo áčko ale hraje až v neděli, takže se dá předpokládat, že bude béčko značně posíleno. Ale co, nám se proti silnějším celkům hraje lépe než proti papírově slabším (viz. Mělník, Údolí...), a tak se nemáme čeho bát. Známou pravdou je, že s Uftalandem hrajeme (až na jednu remízu) divoké zápasy. Padá mnoho branek a jednou jsme úspěšní my, podruhé soupeř. Jmenovat opory sobotního soka nemá cenu, poněvadž se v každé útočné formaci najdou alespoň dva vynikající borci. Zajímavé bude sledovat výkon Martina Kadlece, který s námi v juniorech hrál.
Nedělní duel by měl být podle tabulkového postavení o poznání snazší, avšak už několikrát za sebou jsme se s STP dost trápili. Navíc v posledním zápase základní části předvedli vynikající výkon, kterému chybělo jen lepší zakončení. Zpestřením duelu by měl být start znojemského brankáře Martina Altrichtera, kterého se vedení Přežijou podařilo zlanařit. Populární "Alkáč" by měl nastoupit v poli. Doufejme, že nebude předvádět podobné kousky jako v brance Orlů v play off proti Pardubicím, a naopak nám předvede některou ze svých exhibicí pro diváky o)
Inu, o víkendu se máme opravdu nač těšit...

Lukáš Vrkoč #80

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další