Před hracím víkendem č. 19
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
Zajistíme si play off?
V sobotu od 14 hod. se utkáme letos potřetí s Hokejkou Praha, která je v současnosti na druhém místě a se ziskem 33 bodů má již jistou účast ve vyřazovacích bojích. V prvním zápase jsme na tohoto soupeře nestačili a prohráli 2 : 0 a ve druhém jsme se rozešli smírně 1 : 1. Hokejka je známá tím, že se schází v docela hojném počtu, ovšem minulý víkend na zápas s naším nedělním soupeřem Vyprahlem tuto "tradici" nedodržela, když měla na lavičce jen sedm hráčů do pole a přesto zvítězila. V nadstavbě prohrál tento tým ze tří zápasů jen ten s Hell Benders.
V neděli nás od 8 hodin čeká Vyprahlo Praha, které jsme v dosavadním průběhu ligy dvakrát porazili. Pivaři jsou zvláštním týmem, jeden den jim je kontumován zápas pro nedostatečný počet hráčů a druhý den porazí (i když značně oslabený a o "hvězdy" ochuzený) Uftaland. Vyprahlo má ještě teoretickou možnost hrát play off, ale jen v případě, že my nebo Ufta již nezískáme body a jejich zisk bude stoprocentní.
V každém případě nám dva body stačí k postupu do závěrečných bojů, v případě zisku jednoho bodu (a ne proti Vyprahlu) ještě není teoreticky nic jisté...

Petr Sígl #27

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další