Ohlédnutí za víkendem č. 10
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
Předposlední hrací víkend podzimní části II. pražské ligy nepřinesl nic podstatného ve vývoji tabulky. Favorité poměrně snadno zvítězili (alespoň z pohledu skóre, protože jinak třeba náš zápas s Malvirem vůbec snadný nebyl) a udrželi si tak odstup od boje o 6. místo. Důležité body v něm uhrálo Vyprahlo, které výhrou 5:2 ustálo útok béčka Reges. Malešice tím pádem zůstaly dál těsně pod "čarou ponoru" sledovány naším příštím soupeřem Snad to přežijou, který proti Uftě utržil už čtvrtou prohru v řadě a z nadějných pozic pomalu sklouzl k loňským záchranářským starostem.
Nejzajímavější výsledek se zrodil v dohrávce odloženého zápasu 9. kola. Zelenému údolí se nepodařilo ani jednou překonat brankáře Mělníka a naopak v první a v poslední třetině inkasovalo. Protože webové stránky klubu doznaly poslední aktualizace už před drahnou dobou a protože Mělničtí pro jistotu ani žádné nemají, podrobnosti o zápase, který znamenal historickou první výhru nováčka hokejbalových soutěží, neznáme. Vzhledem k tomu, že na střely Mělník údoláky jasně předčil, bylo nejspíš zasloužené. Dohrávky se hráčům z údolí vůbec nepovedly. Ve druhé z nich dostali "naklepáno" od Ufty 1:7 a z možnosti dotáhnout se bodově na první trojku tabulky se stala blamáž.

Výsledky
9. kolo - dohrávka: Zelené údolí - HBC Mělník 0:2.
10. kolo - dohrávka: Zelené údolí - Uftaland B 1:7.
14. kolo: Snad to přežijou - Uftaland B 1:7, HBC Mělník - Hell Benders 0:5, Malvazinky-Avir B - South Park Cows 2:5, Reges Praha B - Vyprahlo 2:5.

Petr Kučera #1

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další