Ohlédnutí za víkendem č. 11
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
Podzimní program základní části II. pražské ligy skončil uplynulým víkendem a dva týmy se mohou ukládat k zimnímu spánku s jistotou postupu do nadstavbového turnaje "top six". Hell Benders sice v sobotu ztratili třetí bod remízou s Vyprahlem, ale jako jediný dosud nepokořený tým vévodí tabulce a svou suverenitu prokázal posledním letošním zápasem, v němž nedal šanci dosud třetí Hokejce. Druhým týmem, který už bude jistě bojovat o play off jsme my, southparské kravičky. I kdybychom už všechno prohráli (což se snad nestane, i když máme na jaře těžký los), klesneme nanejvýš na šestou příčku. Teoreticky se totiž přes nás mohou dostat už jen týmy Hokejky (ta může o postup do hry o play off přijít už jen ryze teoreticky), Uftalandu, Vyprahla a Zeleného údolí (ti jen pokud vyhrají všech svých 6 zbývajících zápasů), ale už ne dosud šestí Reges B a sedmí Snad to přežijou. Jistotu nám daly právě sobotní víkendové zápasy, když jsme STP v přímém duelu s jistotou přehráli a Reges "jen" remizovali s Hokejkou (což je jinak samozřejmě velmi dobrý výsledek). Ani následné nedělní úspěchy obou zmíněných celků (Reges nad Údolím a STP nad Malvirem B, což byla mimochodem jejich první výhra po sedmi zápasech) už na naší jistotě nemohly nic změnit.

Výsledky
15. kolo: Malvazinky-Avir B - Mělník 2:2, Vyprahlo - Hell Benders 1:1, Hokejka - Reges B 3:3, South Park Cows - Snad to přežijou 6:1.
16. kolo: Mělník - Vyprahlo 0:1, Reges B - Zelené údolí 3:0, Hell Benders - Hokejka 5:0, Snad to přežijou - Malvazinky-Avir B 2:1.

Petr Kučera #1

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další