Ohlédnutí za víkendem č. 9
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
Jedenáct kol trvalo "zmoudření" Snad to přežijou. Po loňských několika extempore (bitka s Hell Benders či extempore ve sprchách po zápase s Jokers) se STP letos víc soustředili na hokejbal a soudě podle dosavadních výsledků jim to jen prospělo. V sobotním zápase s Hokejkou ale opět předvedli svou "druhou tvář". Utkání se nedohrálo po inzultaci rozhodčího chvilku před koncem za jasného stavu 1:8. Ne že by mnozí z nás rovněž neměli chuť občas sudímu jednu vrazit (někteří si o to svým "nestranným" výkonem přímo koledují, že pane Chmeli?). Vyspělost týmu se ale měří mimo jiné i tím, že tyto události dokáže překousnout a zápas navzdory všemu a všem vyhrát.
Podzimní část II. pražské víkendovým dvoukolem vstoupila do své závěrečné fáze. Jejím už tradičním rysem je mj. špatné počasí (plavky s sebou), ale i náhlé zmrtvýchvstání B-, C- týmů poté, co jejich áčka ukončí své soutěže. Povolané posily z vyšších lig obvykle změní teoretický poměr sil daný dosavadním vývojem soutěže. Markantně se to odrazilo například na hře Malviru B, který po čtyřech vesměs těžkých debaklech "znenadání" uhrál remízy se silnými celky Zeleného údolí a Uftalandu. Také Reges B se najednou probrali a po rozdrcení Mělníka málem sebrali bod i vedoucím Benderům. I Ufta proti nám vytáhla silné kalibry. Ani to nestačilo a jediný bod za víkend je pro tento ambiciózní tým určitě zklamáním.

Výsledky
11. kolo: Mělník - Reges B 3:11, Malvazinky-Avir B - Zelené údolí 2:2, South Park - Uftaland B 6:4, Snad to přežijou - Hokejka 1:8 nedohráno.
12. kolo: Uftaland B - Malvazinky-Avir B 1:1, South Park - Mělník 1:1, Zelené údolí - Snad to přežijou 5:3, Hell Benders - Reges B 3:2.

Petr Kučera #1

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další