III. 9:49 H 21 - Pesten Lukáš 22 - Horák Ondřej -
III. 10:46 D 33 - Bíba Zdeněk 80 - Vrkoč Lukáš -
III. 11:47 D 29 - Málek Kamil 97 - Vaněček Václav -

II. 7:36 D 33 - Bíba Zdeněk Držení
II. 9:04 D 9 - Sígl Martin Držení
III. 1:08 D 29 - Málek Kamil Sekání
III. 5:11 H 89 - Procházka Jiří Nedovolené bránění

Uftaland nastoupil k utkání v nových dresech, ale bohužel (pro něj) se mu nedostavil brankář a tak se musel do výstroje převléknout jeden z útočníků. My jsme udělali trochu rošádu v sestavě, když jsme (pravděpodobně na trvalo) přesunuli útočníka Roberta Pillmanna do obrany a na jeho místo v útoku se posunul obránce Václav Vaněček.
Tentokrát se nám vstup do utkání poměrně povedl, hned od začátku jsme začali napadat soupeře u něj v pásmu a výsledkem byl vedoucí gól z hole Václava Vaněčka. Naneštěstí dvacet vteřin na to udělal náš obránce nepředstavitelnou chybu, nahrál přímo na hůl útočníka Uftalandu, ten nezaváhal a srovnal skóre. V páté minutě jsme využili, po necelé půlminutě, přesilovku zásluhou druhé povedené střely Václava Vaněčka. Pak se hrálo hodně nahoru dolů, ale gól, také díky Petru Kučerovi, který vyřešil několik ošemetných situací před svou bránou, už nepadl.
Ve druhé třetině jsme měli více příležitosti vstřelit branku než soupeř, ale brankář Uftalandu dělal co mohl a až do jedenácté minuty nám naše šance chytal. Právě v té rozvlnil síť za jeho zády Kamil Málek. Minutu a půl poté vstřelil svůj první gól v sezóně Marek Šísl a uzavřel tak skóre po druhé třetině na 4 : 1.
V poslední části už ani jeden tým příliš nebránil, hrálo se jen dopředu a z toho vyplunulo oněch sedm gólů. Nejprve v druhé minutě dorazil střelu z mezikruží Martin Sígl, pak se trefil trochu šťastně Uftaland, potom v šesté minutě využil další přesilovou hru Zdeněk Bíba a v deváté minutě skóroval Martin Veselý. V desáté minutě jsme zbytečně inkasovali potřetí, když jeden hráč soupeře proběhl, nikým nebráněn, celým naším obranným pásmem, oběhl bránu, nahrál na volného spoluhráče a ten se nemýlil. To ještě nebylo vše, protože v posledních dvou minutách padly další dva góly. Po pěkné spolupráci s Lukášem Vrkočem se trefil Zdeněk Bíba a na konečných 9 : 3 upravil vyškolením obrany soupeře a povedeným blafákem Kamil Málek.
První dvě třetiny jsme hráli dobře v útoku i v obraně (až na tu jednu chybu), ve třetí části to s obrannou hrou nebylo příliš slavné, ale dokázali jsme dát nějaké góly, čímž se potvrdilo naše zasloužené vítězství.