I. 3:32 D 98 - Sova Tomáš 12 - Marek Jan -
II. 7:12 H 9 - Sígl Martin 5 - Čížkovský Petr -

II. 7:12 H 17 - Brož Jan Nesportovní chování
II. 8:13 H 24 - Veselý Martin Držení
III. 1:33 H 5 - Čížkovský Petr Nedovolená hra tělem
III. 6:19 D 71 - Strnad Jan Držení
III. 11:49 H 29 - Málek Kamil Nedovolené bránění

Po třech prohrách jsme již nechtěli dovolit žádnou bodovou ztrátu a s tím jsme také šli do zápasu. Jenže náš vstup do utkání nebyl z těch vydařených, byli jsme hodně pasivní a nedůrazní a již ve čtvrté minutě nás soupeř potrestal. To dost nepochopitelně, zpoza brány, náš obránce namazal na kruhy hráči soupeře a druhý obránce mu již nedokázal zabránit ve vstřelení gólu. Tato branka nás donutila k většímu nasazení. Pomalu ale jistě jsme začali více napadat soupeřovu rozehrávku a z toho pramenily docela dobré gólové šance.
Ve druhé části jsme pokračovali ve zlepšené hře, ale zavěsit jsme nedokázali. Až v osmé minutě dorazil do prázdné brány Martin Sígl míček vyražený soupeřovým brankářem po střele od modré. Hned poté jsme hráli oslabení a poskytli jsme tak Kolínu šanci dostat se opět do vedení. Ta se ještě zvýšila, kdy jsme dostali další trest a chvíli jsme hráli ve třech. Naštěstí jsme se ubránili a v desáté minutě jsme se vedení ujali my. Z nulového úhlu se pokusil Petr Sígl nahrát před bránu, míček se mu svezl po hokejce a Karel Schmiedberger v brance soupeře měl tu smůlu, že se nepovedená nahrávka odrazila od jeho přilby do brány.
V poslední třetině jsme hráli trochu více na udržení výsledku, a tak jsme spíše bránili. Přesto jsme měli několik možností, jak si pojistit vedení, ale ... Kolín se dostával také do šancí, z nichž největší byl samostatný nájezd bravurně zlikvidovaný Petrem Kučerou. Potom nám ještě lehce zvedli mandle rozhodčí, když poslali na trestnou lavici našeho hráče za bránění ve hře, přitom chvíli předtím neodpískali soupeřovu obránci úplně stejný zákrok. Kolín se pokusil o power-play a hrál tedy šest na čtyři, ale naštěstí se nedostal k žádné střele.
První třetina byla z naší strany hodně špatná, hrou ve druhé a třetí částí jsme to trochu odčinili a vydřeli jsme tak vítězství 2 : 1.