II. 10:23 D 67 - Král Ladislav 8 - Řezníček Jan -

II. 1:19 H 8 - Šísl Marek Hra zlomenou holí
II. 2:20 H 31 - Pillmann Robert Nedovolené bránění
II. 8:14 H 31 - Pillmann Robert Sekání
III. 3:03 H 9 - Sígl Martin Hákování
III. 11:44 D 23 - Stejskal Vladimír Hrubost
III. 11:44 H 9 - Sígl Martin Hrubost

Věděli jsme, že utkání bude vyrovnané a že může rozhodnout jakákoliv chyba. Do zápasu oba dva týmy vstoupily s velmi běhavým a fyzicky náročným hokejbalem. Oba si vytvořily nějaké šance, ale gólem skončila až ta naše v sedmé minutě. To po ideální přihrávce šel sám na brankáře Petr Sígl a chladnokrevně zavěsil. Bohužel tři minuty na to, jsme nedokázali uhlídat nejlepšího hráče Pštrosů a ten dotlačil míček za záda našeho brankáře. Do konce první třetiny se již nic zvláštního nestalo, a tak skončila 1:1.
Ve druhé části nás Pštrosi dostali pod tlak, který byl zapříčiněn naším dvojnásobným vyloučením v čase 1:19 a hned po deseti vteřinách jsme se nevyhnuli dalšímu faulu a soupeř tak hrál padesát vteřin v šesti proti třem. Naštěstí pro nás nedokázali skórovat, i když to v našem obraném pásmu docela hořelo. Potom jsme hru trochu srovnali, ale Pštrosi měli více možností vstřelit gól, z nichž některé by se daly považovat za stoprocentní. Nakonec se ujala hodně nepovedená střela zpoza kruhů, kdy si vybral slabší chvilku Petr Kučera a míček mu prošel po zemi mezi betony.
Do třetí třetiny jsme vstupovali s tím, že chceme vyrovnat za každou cenu, a tak jsme vše vsadili na útok. Z toho samozřejmě vyplynuly rychlé protiútoky soupeře do naší otevřené obrany. Naštěstí jsme neinkasovali a naše naděje tak pořád žila. Půl minuty před koncem jsme se pokusili o power-play, vyhráli jsme buly, ale nedokázali jsme míček zachytit, hráč Pštrosů ho dokázal vybojovat a po třech nepovedených pokusech se Pštrosi trefili a definitivně rozhodli utkání.
První třetina byla vyrovnaná, jenže v dalších dvou byl soupeř lepší a bohužel pro nás musíme uznat, že vyhrál zaslouženě.