III. 0:22 D 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin -
III. 5:27 H 33 - Licek Tomáš 19 - Vondráček Roman -
III. 8:26 H 32 - Koukal David 19 - Vondráček Roman -

I. 3:01 D 27 - Sígl Petr Nesportovní chování
I. 3:01 H 28 - Čížek Martin Nesportovní chování
II. 6:51 H 28 - Čížek Martin Hákování
II. 6:57 D 7 - Drahota Martin Podražení
III. 10:22 H 4 - Škvor Petr Krosček
III. 11:16 D 97 - Vaněček Václav Držení

Počasí nám o tomto víkendu šlo z extrému do extrému. V prvním utkání bylo nepředstavitelné vedro, dnes nepříjemně pršelo.
Zpočátku jsme se trochu rozkoukávali, ale pak jsme začali napadat rozehrávku soupeře a několikrát jsme ho sevřeli v jeho obranném pásmu. Uftaland se spoléhal na dlouhé přihrávky a tím se dostával do nebezpečných protiútoků. Ani jeden tým však nedokázal skórovat, a tak první třetina skončila bez branek.
V první minutě druhé části jsme již tradičně propadli v obraně a hráči Uftalandu toho využili ke vstřelení prvního gólu. Po 22 vteřinách se okolo našeho obránce obtočil útočník Playerů a jeho střela po zemi prošla mezi betony Petra Kučery až do branky. Na chvilku jsme byli zaskočeni, ale potom obě naše útočné řady soupeři zle zatápěly. V sedmé minutě, při jednom z mála útočných výpadů soupeře, se nám povedlo přihrát vzduchem na červenou čáru, Kamil Málek brejkovou situaci řešil bekhendovým blafákem a snížil na rozdíl jediné branky. V osmé minutě jsme hráli v oslabení a bohužel střelu skoro od červené čáry nedokázal Petr Kučera zlikvidovat. Tenhle gól nás hodně poslal do kolen, ale nechtěli jsme nic předčasně vzdávat. Opět jsme tlačili, Ufta hrála stále to samé - dlouhé přihrávky do protiútoků. Do konce této třetiny už žádný další gól nepadl, přestože šance k tomu byly.
Ve třetí části jsme pokračovali v napadání a to se nám vyplatilo již po dvaadvaceti vteřinách. Do zápasu nás vrátil střelou od kruhů Lukáš Vrkoč. Další čtyři minuty Uftaland bránil jednogólové vedení a nedostal se v podstatě ze svého obranného pásma. V šesté minutě vyrobil hrubku na modré čáře jeden z našich obránců a útočník soupeře tváří v tvář našemu brankáři nezaváhal. Mysleli jsme si, že můžeme s výsledkem stále něco udělat, ale již se nám nepodařilo dát kontakní gól. Naopak jsme v deváté minutě znovu inkasovali, když hráč Playerů měl před brankou spoustu času k zakončení. O výsledku již bylo rozhodnuto, ale i přesto jsme konec nevypustili a hráli jsme až do poslední minuty.
Nepodali jsme špatný výkon a vytvořili jsme si hodně možností ke vstřelení gólu, jenže jsme je nevyužili. Uftaland proměnil v podstatě každou svojí šanci a porazil nás tak v přímém souboji o sedmé místo 5 : 2.