III. 9:23 H 7 - Drahota Martin 94 - Čížkovský Petr -
III. 11:11 H 97 - Vaněček Václav 80 - Vrkoč Lukáš -

I. 8:42 H 97 - Vaněček Václav Vysoká hůl
I. 11:42 H 31 - Pillmann Robert Podražení
II. 4:18 H 9 - Sígl Martin Osobní trest
III. 4:30 D 14 - Kunc Martin Nedovolené bránění
III. 5:48 H 94 - Čížkovský Petr Nedovolené bránění

Před utkáním jsme si mysleli, že bychom mohli hrát na tři řady, ale nakonec nás bylo na dvě kompletní a na lavičce byl připraven ještě zraněný Zdeněk Bíba.
Vstup do zápasu jsme měli velice dobrý a než skončila první minuta vedli jsme již 2 : 0. Nejprve v čase 0:43 po kombinační akci překonal z kruhů brankáře soupeře Václav Vaněček a po třinácti vteřinách se prosadil i druhý útok, když zblízka zavěsil Jaroslav Špaček. Dál jsme si vytvářeli gólové příležitosti, ale v první části se nám již nepovedlo skórovat. Malvir se dostal do útočného pásma v podstatě jen v přesilových hrách.
V prostřední třetině se hrálo stejně jako v té první. My jsme útočili, hráči Malvazinek se bránili a příliš naší bránu neohrožovali. V osmé minutě dorazil střelu od modré čáry za záda brankáře Aviru Jaroslav Špaček a dal nám tak třígólové vedení. Potom jsme se soustředili hlavně na obranu a snažili se nedostat nějaký laciný gól, který by mohl zápas ještě zkomplikovat.
Ve třetí části jsme v úvodu hráli stále spíše dozadu, ale po půlce jsme se opět vrhli do útoku a přidali jsme další branky. V deváté minutě udělal obránce soupeře velkou chybu, namazal balón Lukáši Vrkočovi a ten povedenou kličkou v pohodě zvýšil na 4 : 0. V desáté minutě vyslal tvrdou a přesnou střelu od modré čáry Martin Drahota a ta prošla až za záda gólmana Malviru. V čase 11:11 vystřelil ihned po vyhrané buly Václav Vaněček a svým druhým gólem v utkání rozhodl o konečném výsledku 6 : 0.
Jeden z posledních ligových zápasů jsme zvládli, zaslouženě jsme se mohli radovat z dvou bodíků a Petr Šroubek ze své druhé nuly v řadě.