III. 0:26 H 29 - Málek Kamil 11 - Veselý Martin -
III. 6:49 H 80 - Vrkoč Lukáš 97 - Vaněček Václav -
III. 10:55 H 27 - Sígl Petr 11 - Veselý Martin -

II. 1:42 D 24 - Kasten Petr Nedovolená hra tělem
III. 7:59 H 12 - Kolář Petr Držení
III. 8:12 D 73 - Vrňata Luboš Osobní trest

Pěkné slunečné počasí slibovalo každému hráči vypotit dvě tři kila ze své váhy. Jelikož bylo opravdu teplo a měkké balóny byly nepoužitelné, dohodli jsme se, že poprvé v této sezóně budeme hrát s tvrdými.
V první třetině měly oba dva týmy ještě dost sil, a tak se hodně běhalo, střílelo a bojovalo o každý míček. My jsme útočili trochu více než Snad to přežijou a vytvářeli jsme si poměrně dobré šance. Měli jsme trochu smůlu v koncovce, a tak se až do poslední minuty hrálo bez branek. Právě tehdy 100. gólem týmu v sezóně, po hezké moderní akci na jeden dotyk otevřel účet utkání Lukáš Vrkoč.
Do druhé části jsme šli ještě s elánem, ale síly ve vedru rychle ubývaly. Přesto jsme dokázali zvýšit náskok, když po samostatné akci trefil šibenici opět Lukáš Vrkoč. Během dalších minut jsme však třikrát propadli v obraně a soupeř šel sám na Petra Šroubka v bráně. Dvakrát náš brankář dokázal únik zlikvidovat a jednou útočník STP zazvonil o tyč. Také my jsme se dostali několikrát do střelecké pozice, ale zavěsit se nám nepovedlo.
Nástup do poslední části se nám povedl a v čase 0:36 vstřelil další gól Kamil Málek, poté co dorazil střelu od kruhů. Tato branka nás uklidnila a začali jsme občas odbývat bránění a napadání. Z toho pramenilo několik závarů před naší bránou, ale nulu jsme stále drželi. V sedmé minutě dostal přihrávku na kruhy Lukáš Vrkoč a přesnou střelou dovršil hattrick. Potom jsme dokázali zahodit i vyložené gólovky - např. jsme několikrát netrefili odkrytou bránu. Skóre tak uzavřel v jedenácté minutě Petr Sígl (ten gól bych popsal, ale mohl bych být zase některými spoluhráči osočen, že se vychvaluji :-))) a navíc to v tomto případě snad ani nestojí za to - pozn. Petr Sígl).
V hrozném vedru jsme po dlouhé době vybojovali vítězství s nulou, i přestože jsme v obraně opět několikrát docela slušně hořeli.