III. 0:44 H 17 - Čepela Miroslav 97 - Vaněček Václav 94 - Čížkovský Petr
III. 3:13 H 97 - Vaněček Václav 96 - Špaček Jaroslav -
III. 1:27 D 62 - Piskáček Jarda 22 - Hnízdil Michal 18 - Hnízdil Daniel

II. 11:31 H 97 - Vaněček Václav Nedovolená hra tělem
III. 5:23 H 12 - Kolář Petr Naražení
III. 6:35 D 17 - Sus Tomáš Podražení
III. 8:47 H 96 - Špaček Jaroslav Nedovolené bránění

Spectrum posílené o hráče, které v Malešicích vídáme jen v nadstavbové části, za poslední čtyři zápasy získalo sedm bodů. Vytušili jsme, že naše třetí vzájemné střetnutí nebude jako ta předchozí a utkání bude vyrovnané.
Hned zpočátku se vystřídalo na obou stranách několik šancí. Bohužel se ve třetí minutě s velkou dávkou štěstí ujal vedení soupeř, když nadvakrát překonal Petra Kučeru v bráně. Stále se střídaly příležitosti na obou stranách, gólem však už žádná z nich neskončila.
Ve druhé minutě prostřední části jsme dostali výhodu jednoho hráče v poli a tu již po dvanácti vteřinách využil tvrdou střelou od modré čáry k vyrovnání Zdeněk Bíba. Potom se dostalo ke slovu opět Spectrum a v čase 3:52 šlo podruhé do vedení. Za každou cenu jsme chtěli co nejdříve srovnat a to se nám povedlo zásluhou Lukáše Vrkoče, který v 5.minutě překonal brankáře Spectra střelou z mezikruží. Pak tempo hry trochu polevilo, a tak již další branka nepadla.
Čtyřicet čtyři vteřin po začátku třetí třetiny jsme se dostali do přečíslení a díky Miroslavu Čepelovi jsme šli do jednogólového vedení. Ovšem hned poté vyrobil náš obránce nepředstavitelnou hrubku, nahrál útočníkovi soupeře přímo na hokejku a ten se sám před naším brankářem nemýlil. Hrálo se nahoru a dolů. Ve čtvrté minutě jsme vybojovali v útočném pásmu balón a Václav Vaněček se trefil přesně do šibenice. Stáhli jsme se, chtěli jsme více bránit a pokud možno zvýšit náskok z nějakého brejku. Několik takových šancí se nám naskytlo, ale naneštěstí jsme je nevyužili. V deváté minutě jsme hráli v oslabení a soupeři se, podle jeho slov "reprezentačním gólem???", podařilo vyrovnat. V závěrečných dvou minutách jsme mohli dvakrát strhnout vítězství na svojí stranu, ale nezadařilo se.
Rozhodně se nám utkání povedlo lépe než to minulé s Kolínem, ale chyb jsme se opět nedokázali vyvarovat. Zápas to byl hodně vyrovnaný a konečná remíza je spravedlivá.