Výsledek zápasu
Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další
Kompletní statistika zápasu.Animovaná cow

South Park Cows
Snad to přežijou
4 : 2

SOUPISKA
Číslo Post Jméno
30 Brankář Šroubek Petr
94 Obránce Čížkovský Petr
7 Obránce Drahota Martin
24 Obránce Hostaša Pavel
39 Obránce Hůrka Jaroslav
10 Útočník Brož Jan
9 Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
11 Útočník Veselý Martin
80 Útočník Vrkoč Lukáš

GÓLY A ASISTENCE
Tř. Čas Tým Gól 1.asistence 2.asistence
I. 8:56 D 39 - Hůrka Jaroslav 9 - Sígl Martin -
II. 2:07 D 9 - Sígl Martin 27 - Sígl Petr -
II. 5:14 D 80 - Vrkoč Lukáš 7 - Drahota Martin -
III. 2:00 H 6 - Dominec Jan - -
III. 8:00 D 11 - Veselý Martin 10 - Brož Jan 7 - Drahota Martin
III. 10:02 H 33 - Postl Josef 76 - Novotný Jan 73 - Vrňata Luboš

TRESTY
Tř. Čas Tým Hráč Délka Provinění
I. 7:41 D 39 - Hůrka Jaroslav Nedovolené bránění
II. 7:45 H 13 - Kasten Petr Nedovolené bránění
II. 8:40 D 7 - Drahota Martin Držení
II. 10:45 D - Hráčská lavice
III. 3:17 D 11 - Veselý Martin Držení

V prvním utkání po zimní přestávce se objevil opět problém zvaný jarní docházka. Přestože nás mělo být minimálně jedenáct, dva naši obránci se prostě neobjevili. Sdělit, že se nepřivalím asi ani jeden z nich neumí, a tak nás překvapivě zbylo jen devět do pole. Vrátili jsme se tedy k systému, který jsme praktikovali celé loňské jaro a hráli jsme na pět útočníků a dvě kompletní obrany.
Od začátku hrál soupeř svůj styl, hodně běhavý a silový. U hrazení vyhráli v podstatě všechny osobní souboje. My jsme se spíše bránili a spoléhali se na protiútoky, což vzhledem k našemu počtu bylo jediné rozumné řešení. Z toho také vyplynuly nějaké šance soupeře, zatímco my jsme vystřelili na bránu až v sedmé minutě. Jenže Snad to přežijou neproměnili, a tak jsme šli do vedení my zásluhou svátečního střelce Jarky Hůrky, který proměnil (skoro) sólový nájezd.
Druhá třetina vypadala úplně jako ta první, akorát byla hra vyrovnanější. Ve třetí minutě řešil situaci dva na jednoho Martin Sígl přesnou střelou a ta skončila za zády soupeřova gólmana. V šesté minutě, pak po pěkné kombinaci skóroval pohotově Lukáš Vrkoč. Potom se nám hrálo již lépe vytvořili jsme si další brankové příležitosti, ale ty jsme nedokázali proměnit.
Ve třetí minutě poslední části nádhernou tečí proti pohybu brankáře skóroval náš bek Petr Čížkovský. Bohužel za záda Petra Šroubka, který to opravdu nečekal, a soupeř tak dostal ještě možnost něco s výsledkem udělat. Chopil se jí, sevřel nás a několikrát ohrozil naší bránu. Ovšem po rychlém brejku Martina Veselého v osmé minutě zakončeným povedeným blafákem jsme se uklidnili. V jedenácté minutě, pak Snad to přežijou snížili, když se jejich osamocený útočník mohl Petra Šroubka zeptat kam že to chce. Do konce už nezbývalo příliš mnoho času a vedení jsme tedy dokázali udržet.
Ve srovnání s naším předchozím zápas s títmo týmem hráli Snad to přežijou daleko lépe a dokazují, že není radno je podcenit. Tomu jsme se naštěstí vyhnuli, potom co jsme viděli, jak hráli na SHM Cupu 2002, a vydřeli jsme vítězství 4 : 2.

Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další