I. 11:56 H 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin -
II. 7:45 D 7 - Navrátil Martin 11 - Šilhart Jan -

I. 10:50 D 12 - Mihal Tomáš Naražení na mantinel
I. 11:56 D 24 - Regner Martin Nesportovní chování
II. 1:45 D 5 - Dvořák Viktor Nebezpečná výstroj
II. 2:00 H 97 - Vaněček Václav Nedovolené bránění
II. 3:49 D 12 - Mihal Tomáš Hákování
II. 3:49 D 39 - Čížek Tomáš Nesportovní chování
III. 8:39 H 12 - Kolář Petr Držení hole

Na zápas dorazilo opět jen pět útočníků, protože někteří měli důležitější povinnosti, jiní dali přednost čerstvému vzduchu na horách. Opět musela tedy naše děvečka pro všechno Robert Pillmann do útoku.
Do zápasu jsme vstoupili trochu promrzlí, ale poměrně v tempu. Míček jsme měli většinou v držení my, ke střelám na bránu se však dostával spíše soupeř. V jedenácté minutě po delší době prolomil střeleckou smůlu Lukáš Vrkoč, minutu na to vypíchl na naší modré obránci Hokejky balón Václav Vaněček, šel sám na gólmana a svůj nájezd proměnil v druhý gól. To ale ještě nebyl konec a deset vteřin na to Martin Sígl nehamounil, nahrál Lukášovi Vrkočovi kousek za kruhy a ten nepříliš povedenou střelou oslavil svůj stý ligový zápas druhým gólem v utkání.
Ve druhé třetině jsme pokračovali v napadání soupeřovy rozehrávky a opět jsme si vytvořili několik šancí. Bohužel jsme měli trochu smůlu, když jsme trefili třikrát tyč a několikrát jsme měli špatnou mušku. Zákonitě přišel trest v podobě gólu. Střelu po zemi nešťastně ztečoval náš obránce do šibenice a Petr Kučera v bráně již neměl šanci ji chytit.
V poslední části jsme chtěli udržet dvoubrankové vedení, a tak jsme se soustředili spíše na bránění. Hráči Hokejky hodně přidali a začali nás přehrávat. Jejich snaha nebyla marná a v páté minutě snížili na rozdíl jediného gólu. Potom jsme neproměnili dva samostatné nájezdy nepovedlo se nám vstřelit branku ani po závaru, a tak jsme se snažili hlavně neinkasovat. V čase 10:14 si Hokejka vzala oddechový čas a zkusila power play. V něm jsme měli trochu štěstí, když jedna z mnoha střel projela asi deset centimetrů vedle tyčky.
První dvě třetiny jsme hráli dobře, poslední část byla již tradičně trochu slabší. Celé utkání se hrálo čistě bez faulů, my jsme se překvapivě vyvarovali zbytečných vyloučení a na trestnou lavici jsme zamířili jen dvakrát.