Výsledek zápasu
Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další
Kompletní statistika zápasu.Animovaná cow

South Park Cows
SHM Malvazinky - Avir "C"
4 : 2

SOUPISKA
Číslo Post Jméno
1 Brankář Kučera Petr
33 Obránce Bíba Zdeněk
94 Obránce Čížkovský Petr
7 Obránce Drahota Martin
12 Obránce Kolář Petr
8 Obránce Šísl Marek
29 Útočník Málek Kamil
79 Útočník Pillmann Robert
9 Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
11 Útočník Veselý Martin
80 Útočník Vrkoč Lukáš

GÓLY A ASISTENCE
Tř. Čas Tým Gól 1.asistence 2.asistence
I. 2:43 D 79 - Pillmann Robert 80 - Vrkoč Lukáš -
II. 8:37 D 12 - Kolář Petr 80 - Vrkoč Lukáš -
II. 9:28 D 11 - Veselý Martin - -
III. 5:30 H 77 - Huslica Jan 6 - Matonoha Petr -
III. 6:54 H 23 - Štěpánek Petr 77 - Huslica Jan -
III. 11:36 D 9 - Sígl Martin 80 - Vrkoč Lukáš -

TRESTY
Tř. Čas Tým Hráč Délka Provinění
I. 8:24 D 94 - Čížkovský Petr Nesportovní chování
II. 1:24 D 33 - Bíba Zdeněk TS Podražení
II. 6:24 H 11 - Weisgarber Michal Nedovolené bránění
II. 9:57 D 29 - Málek Kamil Držení
II. 10:58 H 1 - Slivko Radek Držení
iII. 5:58 D 9 - Sígl Martin Hrubost
III. 5:58 D 9 - Sígl Martin Sekání
III. 7:08 D 33 - Bíba Zdeněk Hákování

Po dvou prohrách jsme nutně potřebovali získat body, aby se nám nevzdálily týmy v první šetce. Bohužel nám těsně před zápasem oznámil Miroslav Čepela, že se na zápas nedostaví a připojil se tak k Janu Brožovi, Václavu Vaněčkovi, Karlu Häringovi a Danielu Sovišovi, kteří také z různých důvodů nepřišli. To znamená, že se dostavilo jen 5 útočníků z celkového počtu 10, a proto musel obránce Robert Pillmann do útoku.
Zápas jsme začali poměrně v tempu a ve třetí minutě zakončil gólově samostaný nájezd sváteční střelec Robert Pillmann. Potom se hrálo nahoru dolů, ale do šancí jsme se dostávali v podstatě jen my. Tradičně jsme je nedokázali proměnit, a tak první třetina skončila 1:0.
Ve druhé části jsme ještě více přidali, napadali jsme rozehrávku soupeře a ten pak dělal chyby. Po jedné z nich vstřelil svůj první gól v sezóně Petr Kolář a trochu nás uklidnil. Minutu na to, v našem oslabení, šel důrazně do souboje se soupeřovým brankářem Martin Veselý a jeho neopatrné vyběhnutí k mantinelu potrestal třetím gólem. Potom jsme se nechali zase vyloučit, ale i přes to jsme dohráli v klidu.
Během přestávky jsme už měli skvělou náladu, na střídačce to bylo samý vtípek a mysleli jsme, že už máme vyhráno. A to byla právě ta chyba, začali jsme se flákat a Malvir toho využil a dostal se zpátky do hry. Nejprve v šesté minutě potrestal zaváhání našich obranců a snížil. Pak jsme se, opět naprosto zbytečně, nechali vyloučit a to dokonce na dvě minuty. V oslabení jsme inkasovali podruhé a z vyhraného zápasu se stalo drama. Ale to nebyl konec. V zápětí jsme šli do tří a dali tak soupeři šanci vyrovnat. Naštěstí se mu to nepovedlo a my jsme přežili to nejhorší. Ovšem dva rychlé góly nás trochu rozhodily, začali jsme vyrábět chyby a zápas jsme si sami komplikovali. Asi minutu před koncem hrál soupeř power play, ve kterém ale dal gól Martin Sígl a rozhodl tak definitivně o našem vítězství.
První dvě třetiny jsme hráli poměrně dobře, i když jsme mohli být v osobních soubojích trochu důraznější a nemuseli jsme zahodit tolik šancí. Ovšem za to, co jsme předvedli v poslední části, bychom zasloužili všichni do jednoho pár facek.

Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další