I. 5:36 H 97 - Vaněček Václav 9 - Sígl Martin 20 - Kloc Michal
III. 5:36 H 9 - Sígl Martin 97 - Vaněček Václav 20 - Kloc Michal
III. 10:10 H 97 - Vaněček Václav 9 - Sígl Martin -

TRESTY
II. 0:38 D 25 - Poslt Michal Vysoká hůl
II. 5:58 D 26 - Jarolímek David Sekání
II. 9:34 H 12 - Kolář Petr Držení

Snad to přežijou dorazili na zápas v nižším počtu (7 hráčů do pole), což aktivovalo naší zakořeněnou lenost a opět jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám. Podle toho také vypadal úvod utkání. Snad to přežijou hráli přesně to co potřebovali, tedy obrannou hru s občasnými protiútoky a my jim to naším nezájmem cokoliv tvořit nebo dokonce vymýšlet dovolovali. Místo toho, abychom si rychle přihrávali a "běhal" mezi námi balón, tak jsme někdy až zbytečně hráli každý na sebe. Na druhou stranu po jedné takové samostatné akci, přihrál Martin Sígl Václavu Vaněčkovi a ten překonal Rudolfa Váchu v brance STP. Hrát jsme ale nezačali, spíš naopak. Minutu po našem gólu jsme propadli v obraně, navíc jsme byli nedůrazní před brankou a Luboš Vrňata toho využil ke srovnání skóre. Až do konce třetiny se pokračovalo ve stejném duchu. Snad to přežijou bránili a my je moc nezaměstnávali.
V prostřední části se až na pár šancí na obou stranách a tří vyloučení nic zajímavého nedělo. Zkrátka se hrál naprosto nezáživný hokejbal.
Před poslední třetinou jsme museli udělat změny, protože dále už to tímto způsobem opravdu nešlo. Stáhli jsme sestavu na dvě kompletní pětky, čímž jsme posadili tři hráče, z nichž jeden to velmi těžce nesl, navíc jsem začali pořádně hlídat intervaly mezi střídáním. Vyplatilo se, dostali jsme se do tempa a v šesté minutě vstřelil trochu se štěstím vedoucí gól Martin Sígl, když trefil míček ze vzduchu. Nepolevili jsme a ustáli jsme dvě nepříjemné situace v našem obranném pásmu. V jedenácté minutě předvedla akci na jeden dotyk naše první útočná řada a Václav Vaněček zakončoval do prázdné brány. Do závěrečného tlaku se soupeř nedostal, a tak utkání skončilo 3 : 1.
Tohle vítězství jsme doslova utrpěli, první dvě třetiny byly z naší strany naprosto tragické. No hlavně, že se vyhrálo.