II. 7:32 D 20 - Kloc Michal Nedovolené bránění
II. 10:02 H 15 - Javůrek Martin Hákování
II. 10:39 H 21 - Novozámský Ivan Napadení
III. 2:00 D 96 - Špaček Jaroslav Hákování
III. 2:29 H 24 - Gröšehl Martin Nedovolené bránění
III. 4:37 H 24 - Gröšehl Martin Sekání
III. 4:37 H 24 - Gröšehl Martin Osobní trest
III. 9:03 D 97 - Vaněček Václav Sekání
III. 10:03 D 97 - Vaněček Václav Sekání

Vstup do utkání se nám povedl a již po 51 vteřinách jsme vedli střelou Lukáše Vrkoče z otočky. Hned za minutu jsme po chybě ztratili míček v našem obranném pásmu a Ivan Novozámský nedal Petru Šroubkovi v naší brance sebemenší šanci. Po další minutě a půl jsme šli opět do vedení a opět byl střelcem kapitán Lukáš Vrkoč. Potom jsme se až do konce třetiny střelecky trápili a žádnou z dalších 14 střel neproměnili v gól. Soupeř se před naší branku dostával jen sporadicky.
V páté minutě druhé části se vracel z trestné lavice Petr Kolář, dostal ideální přihrávku a svůj nájezd zakončil přesnou střelou do šibenice. V sedmé minutě prostřelil brankáře Malviru Václav Vaněček. Opět se nám povedlo zahodit několik gólových příležitostí a Avir zase mnohokrát našeho brankáře neohrozil. Vposlední vteřině této části zvýšil náš náskok na 5 : 1 Martin Veselý.
Ve 29. vteřině třetí třetiny vystřelil od modré Petr Kolář a jeho "dělovku" zastavila až síťka v brance. 26 vteřin poté zakončil akci druhého útoku na jeden dotek Martin Veselý, za dalších deset sekund předvedla pěknou kombinační akci první řada a po páté asistenci Martina Sígla dal náš osmý gól Václav Vaněček. Minutu a osmnáct vteřin snů ukončil svým třetím gólem v zápase Lukáš Vrkoč, který překonal rezignujícího brankáře Malvazinek nepříliš povedenou střelou. Mysleli jsme si, že dát desatý gól by nemuselo být během následujících 10 minut velkým problémem, ale opak byl pravdou. Střelecká muška nás opustila a my další branku již nepřidali. Bohužel se ukázalo, že jsme tým nerváků. Ve druhé minutě už nedokázal dál snášet urážky a provokace "extraligového a nejlepšího" hráče soupeře Martina Javůrka Martin Sígl, uštědřil mu pár ran a odnesl si tak trest 1 + 3 + OK. Čtyřminutové oslabení jsme ale odehráli celkem v klídku a Aviráky v podstatě k ničemu nepustili. Těsně před koncem jsme se nevyhli dalšímu zbytečnému oplácení, a tak jsme dohrávali utkání v oslabení.
Zápas to byl z naší strany celkem dobrý, ovšem nevyhli jsme se naprosto zbytečným vyloučením, což by nás ve vyrovnanějších zápasech mohlo mrzet.