II. 8:03 H 7 - Navrátil Martin Nedovolené bránění
II. 10:49 D 9 - Sígl Martin Vražení na hrazení
II. 11:45 H 31 - Zgraja Martin Podražení
III. 1:51 H 44 - Mareš Lubomír Hra zlomenou holí
III. 2:59 H 93 - Chaloupka Jan Nedovolené bránění
III. 3:31 D 96 - Špaček Jaroslav Hákování
III. 8:02 H 31 - Zgraja Martin Podražení
III. 9:43 D 9 - Sígl Martin Krosček
III. 10:16 D 7 - Drahota Martin Krosček
III. 11:44 D 12 - Kolář Petr Nedovolené bránění

Kvůli různým důvodům (nemoc, práce, trest) na tento zápas dorazili jen čtyři útočníci a šest obránců. Za těchto okolností nám nezbývalo nic jiného než přesunout dva beky (Robert Pillmann a Jiří Holý) do druhé útočné řady. Zpočátku jsme byli aktivnějším týmem a několikrát jsme ohrozili Jiřího Dobroruku v brance Hokejky. Postupně se hra vyrovnávala a příležitosti se prostřídaly na obou stranách. Asi v polovině první části jsme měli štěstí, když dělovka jednoho hráče soupeře rozezvoněla tyč a následná dorážka z úhlu projela naším brankovištěm. Ve dvanácté minutě se na modré čáře trochu riskantně zbavil bránícího hráče Pavel Veverka, přihrál Martinu Síglovi a ten přesnou střelou rozvlnil síť.
V prostřední třetině jsme hned v úvodu nechali v klidu rozehrát Hokejku útočnou akci, která skončila bohužel gólem. Střelou zpoza modré se trefil Jan Denis. Druhé dějiství bylo ve znamení přesilovek. Ani jeden z týmů je ale nedokázal zužitkovat. My jsme dokonce měli možnost hrát 40 vteřin v pěti proti třem. Tlak jsme si vytvořili, jenže jsme ho nezúročili.
Poslední část byla také velmi vyrovnaná. Měli jsme jednu velmi dobrou možnost ke změně skóre, jenže naneštěstí náš útočník přestřelil bekhendem odkrytou klec. V jednu chvíli jsme měli celkem dobrý tlak, ale naši střelci spíše než bránu trefovali choulostivá místa soupeřových hráčů V desáté minutě měla výhodu dvou mužů v poli Hokejka, ale díkybohu s ní naložila stejně jako my. Protože už ani jeden tým nezavěsil skončilo utkání 1 : 1.
Zápas to byl vyrovnaný, místy s mírnou převahou toho či onoho týmu, a tak konečná remíza je asi spravedlivá.