I. 1:39 H 11 - Veselý Martin 96 - Špaček Jaroslav -
I. 11:04 H 96 - Špaček Jaroslav 79 - Pillmann Robert -
II. 7:51 D 33 - Šrámek Filip 34 - Novotný Petr -

II. 8:37 H 9 - Sígl Martin Sekání
II. 9:38 D 24 - Tůma Jiří Hrubost
III. 8:36 D 33 - Šrámek Filip Faul loktem
III. 10:33 H 11 - Veselý Martin Hrubost

Před utkáním se situace měla tak, že ZÚ museli bezpodmínečně vyhrát pokud se chtěli vyhnout záchranářským pracím. My jsme se poprvé v sezóně nesešli ani na dvě kompletní pětky, což je vzhledem k nadcházejícím bojům o play off trochu alarmující. V každém případě jsme do zápasu vstoupili aktivněji a již ve druhé minutě utkání se z otočky trefil Martin Veselý. Údoláci museli vrhnout všechny síly do útoku, a tak upustili od svého typického defenzivního pojetí. Ovšem Petra Šroubka v první třetině příliš neohrožovali. Ve dvanácté minutě jsme byli v útočném pásmu, míček se odrazil k Jaroslavu Špačkovi a ten z těžkého úhlu prostřelil Jiřího Nováka - 2 : 0.
V prostřední třetině jsme začali dobře a vytvořili si slibné příležitosti. K naší smůle jsme je všechny zahodili. Postupně jsme polevovali v důrazu a to se nám vymstilo v osmé minutě, kdy snížil dorážkou Filip Šrámek. V tuto chvíli bylo Zelené údolí na koni a několikrát nebezpečně ohrozili naší bránu, ale další gól již nepřidali.
Do třetí části jsme vstupovali s vědomím, že údolí musí dát dva góly a tudíž už bránit příliš nebude. Dostali jsme se několikrát do brejku, jenže již nám nebylo přáno zavěsit. ZÚ se snažili seč mohli. V posledních dvou minutách měli přesilovou hru, jenže my jsme byli v obraně precizní a ani při závěrečném power play, jsme nedovolili údolákům skórovat.
Byli jsme nebezpečnější a hlavně úspěšnější v koncovce, a tak jsme v tomto, chvílemi malinko vyhecovanějším, zápase získali další dva body, které se budou v konečném zúčtování rozhodně hodit.