Výsledek zápasu
Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další
Kompletní statistika zápasu.Animovaná cow

V - výhra, R - remíza, P - prohra


V
7.12.2002 14:00
South Park Cows
Snad to přežijou

Góly
I. 2 : 0
II. 2 : 1
III. 2 : 0
Konečný stav
6 : 1

Střely
I. 8 : 2
II. 11 : 2
III. 11 : 2
Celkem střel
30 : 6

Rozhodčí Šťastný
Kettner
Časomíra Naiman

SOUPISKA
Číslo Post Jméno
1 Brankář Kučera Petr
30 Brankář Šroubek Petr
7 Obránce Drahota Martin
20 Obránce Kloc Michal
12 Obránce Kolář Petr
79 Obránce Pillmann Robert
29 Obránce Veverka Pavel
10 Obránce Holý Jiří
9 Útočník Sígl Martin
27 Útočník Sígl Petr
96 Útočník Špaček Jaroslav
97 Útočník Vaněček Václav
11 Útočník Veselý Martin
80 Útočník Vrkoč Lukáš

GÓLY A ASISTENCE
Tř. Čas Tým Gól 1.asistence 2.asistence
I. 8:08 D 97 - Vaněček Václav - -
I. 8:46 D 20 - Kloc Michal - -
II. 0:12 H 6 - Dominec Jan - -
II. 0:35 D 9 - Sígl Martin 80 - Vrkoč Lukáš -
II. 2:38 D 80 - Vrkoč Lukáš 97 - Vaněček Václav 9 - Sígl Martin
III. 5:09 D 97 - Vaněček Václav 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin
III. 8:57 D 97 - Vaněček Václav 9 - Sígl Martin 80 - Vrkoč Lukáš

TRESTY
Tř. Čas Tým Hráč Délka Provinění
I. 0:20 H 9 - Padevět Tomáš Držení
III. 9:38 D 27 - Sígl Petr Hákování

V mrazivém počasí jsme narazili na fyzicky skvěle disponovaného soupeře. Sešli jsme se v podstatě v tradiční sestavě, a tak jsme hráli se třemi obrannými řadami a dvěma kompletními útoky.
Hned od začátku jsme se do zápasu pustili s chutí a vytvořili si několik slibných příležitostí, které ale díky mrazu :-))) neskončili v síti. V deváté minutě jsme získali balónek v útočném pásmu, Václav Vaněček se s ním trochu proběhl a jeho střela kousek od modré zapadla těsně nad rameno Rudolfa Váchala. Asi za čtyřicet vteřin napřáhl ke střele obránce Michal Kloc a ta proletěla po zemi až do brány. Pak se dostali dvěma brejky ke slovu také STP, ale Petr Kučera je za pomoci naší obrany zlikvidoval.
Ve dvanácté vteřině druhé třetiny jsme vyrobili fatální hrubku v obranném pásmu a byli jsme za ní potrestáni snižujícím gólem Jana Domince. Naštěstí jsme odpověděli bleskově, když se po dobré přihrávce ocitl před brankářem Snad to přežijou sám Martin Sígl a i když z úhlu, tak trefil přesně pravý růžek soupeřovy brány. Ve třetí minutě si rychle vyměnili míček všichni tři útočníci první formace a jejich akci zakončil Lukáš Vrkoč. Pak se dostali k velmi nebezpečné střele STP, která ale skončila v lapačce ochránce naší svatyně. Dále jsme tlačili, ale žádný další gól jsme nepřidali a to i přesto, že jsme měli stoprocentní šance.
V poslední části jsme věděli, že prohrát tento zápas by byla neskutěčná smůla nebo hloupost. Také jsme se tomu přizpůsobili a již tolik neútočili, ale stejně jsme měli jasnou převahu. V šesté minutě se opět ukázala první řada, když jejich akci na jeden dotyk zakončil svým druhým gólem Václav Vaněček a v deváté minutě dokončil svůj hattrick, když mu přihrávali opět oba dva jeho spoluhráči z útoku. Do konce třetiny už jsme další branku nepřidali a STP také ne.
Podali jsme velmi dobrý výkon v obraně i v útoku, tedy první řada hrála skvěle a druhá jí dělala trošinku křovíčko, alespoň co se střílení gólů týče. V každém případě jsme vyhráli zaslouženě a ziskem dvou bodů si zajistili účast v první šetce.

Petr Sígl #27

Zpět Zpět Předchozí zápas Další zápas
Předchozí Další