Před hracím víkendem č. 15
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
V sázce druhé místo
Nejbližší víkend nám napoví, z jaké pozice postoupíme do dlouho očekávané nadstavbové části. Horší než třetí po základních osmnácti kolech už být nemůžeme, zato se klidně může stát, že poskočíme na místo druhé. K tomu stačí „maličkost“ - porazit v neděli (15.30) o pár branek dosud druhou Hokejku.cz a další týden nezaváhat se Zeleným údolím.
Utkání s mužstvem, jež je dva body před námi, ovšem nebude jednoduché. S tímto týmem máme sice zhruba vyrovnanou bilanci (v lize - na podzim prohra 0:2, loni výhra 3:2), avšak stejně jako v posledním neúspěšném duelu budeme oslabeni. Zatímco na podzim chyběla hned trojice hráčů první řady, nyní nám bude scházet potrestaný kanonýr Václav Vaněček. Jeho místo by měl zaujmout Daniel Soviš a přesvědčit tak, že se mu vrací forma. Mohl by zároveň oprášit tvrzení, že v elitní formaci se chytí kdokoliv :o).
O konkrétních jménech ze soupisky Hokejky, která má B-tým ve třetí pražské, toho příliš nevíme, a proto je složité pouštět se do obsáhlejších rozborů. Do popředí bodování se dere zejména Louša (asi 16 bodů). Jinak zaujal stručný profil nové posily Chaloupky, který sám napsal na klubové stránky, aby se spoluhráčům představil...

Lukáš Vrkoč #80

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další