Před hracím víkendem č. 14
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
V sobotu (v 9:30) se utkáme s nepříjemným týmem Vyprahla, který v současné době okupuje páté místo tabulky se čtrnácti body za 6 vítězství, 2 remízy a 7 proher a mírně záporným skórem 29 : 32. Na jaře ještě nedokázali vyhrát a v jejich zatím posledním vystoupení se po ukončení zápasu poprali s hráči Uftalandu "B". Pivaři praktikují hru na hranici a někdy až za hranicí pravidel, což ovšem patří k jejich spíše obrannému stylu podpořenému vzadu kvalitním gólmanem a spoléhání se na brejkové situace, které většinou končí gólem v síti soupeřů. Na podzim jsme dokázali Vyprahlo poprvé v historii porazit.
Mírně řečeno příliš se s tímto týmem nemilujeme, naše vzájemné zápasy jsou vždy hodně vyhecované, plné provokování, nadávek a faulů z obou stran. Ale třeba se stane něco nečekaného a toto měření sil skončí bez sebemenších problémů a rozhodčí nebudou mít žádnou práci s vylučováním.
Pokud vyhrajeme budeme mít na páté místo náskok už deset bodů, což by se nám velmi hodilo v boji o play off, v případě prohry to bude bodů jen šest.

Petr Sígl #27

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další