Ohlédnutí za víkendem č. 2
Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další
Vizitku nepříjemného soupeře, jehož na rozdíl od loňska není radno podcenit, nám o druhém hracím víkendu poslal náš příští soupeř, Snad to přežijou. V sobotu sebrali bod vedoucímu týmu tabulky Uftalandu po remíze 2:2. Ufta sice nadále zůstala v čele, ale jen o skóre, které si v neděli "nahnala" drtivým smetením Kert Parku 9:0. V závěsu už jsou Hell Benders, kteří (stejně jako my na třetím místě a čtvrté Vyprahlo) mají o zápas méně. Benders si v sobotu suverénně poradili s Mělníkem. Od nováčka, který zůstal po čtyřech zápasech bez bodu poslední, sice dostali svůj v této sezoně první a zatím i poslední gól, sami jich však nastříleli o šest více. V neděli nedali Netopýři šanci Vyprahlu a po třech vyhraných zápasech mají skóre 15:1. Negativním překvapením jsou zatím výkony Zeleného údolí. Ve svém jediném víkendovém vystoupení v sobotu proti Kert Parku hráli svůj typický zápas na 0:0. Zahodili řadu šancí a pár vteřin před koncem inkasovali poměrně laciný gól od modré. Pouhé dvě vstřelené branky ze tří zápasů a předposlední místo, to je tristní bilance.

Výsledky
3. kolo: Uftaland B - Snad to přežijou 2:2, Vyprahlo - Reges B 6:0, Zel. údolí - Kert Park C 0:1, South Park - Malvazinky-Avir B 9:1, Hell Benders - Mělník 7:1.
4. kolo: Mělník - Malvazinky-Avir B 2:3, Reges B - Hokejka 2:2, Kert park C - Uftaland B 0:9, Hell Benders - Vyprahlo 3:0.

Petr Kučera #1

Zpět Zpět Předchozí Další
Předchozí Další