Ohlédnutí za víkendem č. 1
Zpět Zpět Další
Předchozí Další
První hrací víkend II. pražské ligy přinesl i první nečekané výsledky. K jednomu došlo na účet ambiciozní Hokejky, která po suverénním sobotním smetení Snad to přežijou narazila v neděli na mladíky z Kert Parku. Ti se rychle oklepali z první vysoké prohry od Vyprahla 0:5 a Hokejku přehráli 2:1. Podobně se dokázali z drtivé porážky zvednout i Snad to přežijou. Od Hokejky dostali ještě o dva góly více než Kert Park od Vyprahla (0:7), ale v neděli se postarali o druhé víkendové překvapení: zdolali 2:1 Zelené údolí. Údoláci také vstoupili do sezóny ze všech spolufavorizovaných týmů na horní šestku nejhůře. Měli relativně slušné soupeře na úvod (kromě STP ještě Malvazinky-Avir), ale vyválčili jen jeden bod. V první tabulce jsou na tom hůř už jen Malvazinky (na skóre) a tým z Mělníka, který v zápasech s Reges (2:4) i s námi (1:3) evidentně platil nováčkovskou daň. Postavení v tabulce zkresluje (a s největší pravděpodobností dál bude) odstoupení Butchers. Vyprahlo a Hell Benders proto odehrály za víkend jen jeden zápas - a oba suverénně. Především jasná výhra Benders nad sestoupivšími Reges 5:0 potvrzuje ambice "Netopýrů". Dalšími týmy bez prohry jsme po dvou odehraných kolech už jen my a Uftaland.

Výsledky
1. kolo: Uftaland B - South Park 2:2, Reges B - Mělník 4:2, Hokejka - Přežijou 7:0, Vyprahlo - Kert Park C 5:0, Zel. Údolí - Malvazinky-Avir B 1:1.
2. kolo: Mělník - South Park 1:3, Malvazinky-Avir B - Uftaland B 0:6, Reges B - Hell Benders 0:5, Přežijou - Zel. Údolí 2:1, Kert Park C - Hokejka 2:1.

Petr Kučera #1

Zpět Zpět Další
Předchozí Další