III. 5:37 D 7 Brůček Jirka BRÁN
III. 7:33 H 80 Vrkoč Lukáš BRÁN
III. 9:05 D - - STR
III. 9:45 H 9 Sígl Martin NAR

Hned při prvním střídání jsme se dostali pod tlak a bylo vidět, že utkání nebude nijak jednoduché. První gól, kerý jsme dostali byl více než smolný a padá jednoznačně na vrub našeho prvního gólmana. Ušmudlaná, velice nepovedená a pomalá střela mu propadla mezi betony. Potom přišla série našich zbytečných vyloučení a při jednom z nich jsme inkasovali. Druhá třetina se odehrála opět ve znamení našich vyloučení a obdržených gólů. Ke konci prostřední části umazal nulu na naší straně Zdeněk Bíba a Petr Kučera uvolnil místo v bráně naší dvojce. Ve třetí třetině jsme se trochu vzpamatovali, ale nebylo nám to nic platné. Soupeř nepředvedl žádný oslnivý výkon, problém byl v tom, že my jsme hráli o HODNĚ hůř. Za předvedený výkon jsme si tu prohru jednoznačně zasloužili.

A jak viděl zápas Petr Kučera ?

Pozn. Podle mého názoru jsou známky, které jsme dostali od "nezaujatého ??? odborníka ???", nadhodnocené. U všech bych je minimálně o stupeň snížil, u někoho možná i o dva. Za prohru 5 : 1 s Mildou Příbram si nezasloužíme 3 a 4. Petr Sígl