Jsme fakt krávy
Zpět Zpět

Sobotní zápas s Mildou ukázal, že jsme hodni svého jména. Hráli jsme opravdu jako krávy, či spíš vlastně volové... :-)) Myslím, že zápas jsme nezvládli hlavně psychicky. Prostě jsme si nepřipouštěli, že bychom mohli prohrát a když se utkání nevyvíjelo příznivě, zhroutili jsme se.
Mrzí mě, že na tom mám svůj podíl tím, že jsem špatně odhadl situaci před prvním gólem a podcenil zdánlivě nenápadný útok soupeře. Ale za stavu 0:1 jsme ještě pořád měli spoustu času zápas otočit.
Jenže jak ale zvrátit výsledek, když jsme většinu času hráli po hloupých a zbytečných faulech v oslabení. V přesilovce jsme taky dostali druhý gól, který Mildu definitivně posadil do sedla. Pak jsme se sice urputně snažili něco s tím udělat, ale zatímco z naší strany to byla velká křeč provázená chybami v obraně, Příbram byla v laufu. Vyšlo jim prakticky všechno, co mohlo. Viz. třetí gól, který nás asi definitivně zlomil, kdy míček proletěl spletí nohou (v tu chvíli jsem vůbec nic neviděl) a proklouzl minimální skulinou mezi betony...
Hráli jsme špatně, úplně všichni, ale především hrozně nedisciplinovaně. I se zdánlivě ztraceným zápasem se dá něco dělat, ale ne tím, že si budeme stěžovat na rozhodčí, oplácet a faulovat tak okatě, že to musel vidět i slepý. Jsme nejtrestanější tým soutěže. Nad tím bychom se měli asi zamyslet. A ne se tomu smát.

Cow


Zpět Zpět