South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2013 / 2014
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


LIVE TELECOM a.s.


Hockey sport shop s.r.o


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Nekončíme! Jedeme dál ještě dva roky...

Značka SPC vstoupí do sezony 2013/14 ve stejné soutěži jako v ročnících předešlých, tj. do II. NHbL. Jaký formát liga bude mít, je v tuto chvíli nejisté, a tak se obraťme na fakta týkající se samotných Cows, která by měla zajímat zejména hráče aktuálního kádru, který dozná určitých změn.

1. Příprava - Každé pondělí a středa od 5. srpna za splnění podmínky minimální účasti osmi lidí na každém tréninku. Pokud nebudou záruky na tento počet, příprava dostane název "individuální". Případné místo konání bude ještě upřesněno, protože ovál v KOMA Areně je v rekonstrukci.

2. Fotbal - Je součástí přípravy. Během července víceméně dobrovolně, v týdnu od 5. srpna povinně. Hraje se na umělé trávě v Hostivaři.

3. Turnaj/přátelák - Jako herní část přípravy sehrajeme turnaj nebo alespoň přípravné utkání o jednom ze dvou posledních víkendů prázdnin. Bude upřesněno.

4. Interní věci - O interních věcech týmu (výše příspěvků atp.) budou hráči informováni na tymuj.cz a ve skupině Cows na FB počátkem měsíce srpna.

5. Sezona - Mistrovská utkání začnou tradičně v září, což bude upřesněno, jakmile dorazí konkrétní los. Stávající kádr Cows má tuto podobu: Lumír Kudrna, Petr Mikeska, Tomáš Podroužek - Jiří Holý, Jan Horák, Martin Sígl, Martin Tučný, Pavel Veverka - Petr Hutla, Adam Krivuš, David Kučera, Jan Musil, Lukáš Pařízek, Dávid Priganc, Petr Sígl, Martin Svrček, Petr Volek a Lukáš Vrkoč. Jména případných posil zatím logicky nezveřejníme. Jisté je, že tým bude posílen jak pomocí hostování, tak střídavými starty a jedna nová tvář bude hodně zajímavá...

Vedení SPC

Copyright © South Park Cows

Vložen

16.7.2013