LIVE TELECOM a.s.

Hockey sport shop s.r.o

Firefox 3.0 +

Zápis z utkání - Zápas - Benátky

Prohra 23.3.2013 10:00 South Park Cows HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou Fotky Videa Zvuky

Lídra jsme neporazili

Pokud jsme minulý týden říkali, že na Spectru byla zima, tak tentokrát to bylo ještě horší. Věděli jsme ale, že při zápase se určitě zahřejeme, protože přijel první tým tabulky - Benátky nad Jizerou. Bohužel jsme si nechali utéct začátek. V první minutě to bylo 0 : 1 a ve čtvrté 0 : 2. Pak jsme hru trochu srovnali a vytvořili si i několik dobrých šancí. Využili jsme ale až přesilovku tři minuty před koncem a to bylo, ačkoliv jsme se pokusili o power-play, na obrat už příliš pozdě..

Jak utkání viděli jeho aktéři?

Jiří Holý: "Před zápasem jsem věřil, že máme na to tým ze středních Čech porazit, ale začátek zápasu nás nezastihl v dobrém rozpoložení a soupeř z Benátek toho dokázal 100% využít. Ve 4. minutě už to bylo 0:2!!! Teprve od půlky první třetiny jsme se soupeřem srovnali krok, ale na dobře hrající tým z čela tabulky to bylo stále málo. Ve druhém dějství jsme měli pár šáncí na korekci výsledku, ale skoré se opět měnilo jen na jedné straně. Byli jsme potrestáni za nedůraz před naším brankovištěm Smailík. Do šaten po druhé třetině jsme šli už s mankem 3 branek. Tížené branky jsme dosáhli až 3 minuty před koncem hrací doby. Bohužel jak se ukázalo, už to bylo příliš pozdě na nějaký obrat zápasu. Nepomohla nám ani hra bez gólmana minutu a půl před koncem a tak si Benátky z naší domoviny odvezly všechny 3 body. Soupeř nám ukázal, že na čele našeho regionu není jen tak.
Nedokážu si pomoci, ale pořád se neumíme vyvarovat dvěma hlavním věcem. První věcí jsou zbytečná vyloučení, která nám berou vítr z plachet a druhou neustále pořvávání a kritika mezi sebou. Tou druhou věcí si bohužel bereme chuť do další hry a jsme z toho zbytečně frustováni. Na to máme na lavici trenéra, aby nás "jeb..l". Jakmile si budeme mezi sebou vyčítat každou maličkost, kterou uděláme, tak si zaděláveme na těžké časy. Proto se pojďme kousnout a UŽÍT si tuto jarní část! Jsme tým složený z kluků z plácku a společné partě, na které to vždy velmi dobře fungovalo!"

Petr Sígl: "Po velmi povedeném úvodu hráli hráči Benátek přesně to, co potřebovali k zisku tří bodů. Ačkoliv si myslím, že jsme neodehráli úplně špatné utkání, tak na body to prostě nestačilo."