South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2012 / 2013
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Fidea Advisors, a.s.


LIVE TELECOM a.s.


Hockey sport shop s.r.o


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Play off 2013: Souboj se šampionem

Vs. SK Spectrum Praga: Zajímavějšího soupeře jsme si nemohli přát, a to zejména z důvodu, že nemusíme ven z Prahy. Navíc jde o tým, který dlouhodobě patří ke špičce naší soutěže, takže není lepší možnost než se pořádně vytáhnout. Ovšem pozor, tento tým nás před dvěma lety vypráskal 3:0 na zápasy a jen poslední mač za něco stál (z naší strany). Uher, Staněk, Ruda, Dušánek, Bureš, Pivoňka - to je hlavní hrozba týmu z Čimic, ovšem zahrozit dokážou a chtějí i další. "Už jsem volal trenérovi, že chci hrát. To si nemůžu nechat ujít!" informoval férově náš tábor bývalý hráč Cows Petr Štěpánik alias Lungren. Jestli se do našlapané sestavy vejde, rozhodne kouč Karel Zelenka.

Hráčů Cows je připravených na play off hned 17 do pole! A dle slov kormidelníka Tomáše Borkovce je zřejmé, že hrát bude vždy jen 15! Kdo stane mezi vyvolenými? A který z dvojice gólmanů nastoupí, když předpokládaná jednička Lumír Kudrna je zraněná? "V hlavě už to mám, kádr jsem stihl poznat i za krátkou dobu, co u týmu jsem. Ale nejdřív se vše dozvědí hráči a gólmani," bylo kouči Cows nevědomky dáno do úst tradiční klišé hokejových i hokejbalových trenérů. Tak co, kdo nakonec vyhraje?

Termíny čtvrtfinále: sobota 4. května (10.00) a neděle 5. května (10.30) v Čimicích, středa 8. května (10.00) a případně sobota 11. května (10.00) v KOMA Areně a neděle 12. května (pravděpodobně 10.00) v Čimicích.

Sestava Cows na play off:
Mikeska, Podroužek - Durák, Holý, Horák, Sígl M., Tučný, Veverka - Dürrhammer, Hutla, Krivuš, Kučera, Musil, Pařízek, Priganc, Sígl P., Svrček, Volek, Vrkoč.
Trenér: Borkovec.
Lékař: MDDr. Kudrna.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

3.5.2013

Zápasy čtvrtfinále

1.zápas

Benátky - Kovo B

Kelti - Kert B

Rakovník - Kolín

Spectrum - Cows


2.zápas

Benátky - Kovo B

Kelti - Kert B

Rakovník - Kolín

Spectrum - Cows


3.zápas

Cows - Spectrum

Kert B - Kelti

Kolín - Rakovník

Kovo B - Benátky