South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2012 / 2013
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Fidea Advisors, a.s.


LIVE TELECOM a.s.


Hockey sport shop s.r.o


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Třináctá sezona na startu. Jaká bude?

Značka South Park Cows je ve vodách pražského i regionálního hokejbalu dobře známá. U některých soupeřů jsme si za dvanáct let působení v soutěžích vydobyli slušný respekt, u někoho možná i oblíbenost, u některých doposud ne. Do třináctého pokračování příběhu s krávou ve znaku jdeme plni odhodlání, ale také s pokorou, protože po změnách v týmu nevíme, co nás bude v sezoně 2012-13 čekat.

Ze soupisky zmizelo oproti závěru loňského ročníku hned sedm hráčů! Počítejte s námi: Štěpán Floriš - dlouhodobě zraněn, přesunul se na post kouče, Michael Petrášek - dal přednost Spectru, ovšem za férového jednání, Tomáš Skřivan a David Kerouš - oba se vrátili do HBC Hostivař, Robert Pillmann a Libor Zavadil - oba ukončili kariéru, Matěj Červenka - má jiné priority. K tomu Dávid Priganc bude opět k dispozici až na jaře. Slušné, že? Vzniklé mezery bylo třeba zacelit a to se co do počtu povedlo. Martin Svrček je v kádru znovu nastálo a z krachujícího Ekonomu Devils přišla hned čtveřice borců: obránce Tomáš Mrázek, univerzál Jan Durák a útočníci Adam Krivuš s Davidem Kučerou. Ve stejném dresu s nimi působil i další novic Matúš Karaffa, donedávna kmenový hráč Uftalandu. K tomu je nutné přičíst i osobu Tomáše Dürrhammera, který letos bude dávat na úkor THC přednost nám!

Na papíře jsme tedy kompletní, jak bude ovšem chemie starých a nových hráčů fungovat v mistrovských utkáních, to se ještě uvidí. Turnaje a přípravné zápasy ukázaly, že posily jsou zhruba stejnými pacienty jako my, takže by to jít mohlo. Pro sezonu přesto stanovujeme klasický a skromný cíl: play off! V praxi to znamená nechat za sebou čtyři soupeře. "Věřím, že to zvládneme. Moc se mi líbil přístup k přípravě, a pokud to takto půjde dál, nemám o tým strach. Sám nechci vyhlašovat přehnané cíle, jelikož máme dost nový kádr, a hlavně to bude moje první sezona na postu trenéra," říká trenér (bez licence, ten s licencí je mladej) Štěpán Floriš. Jeho slova podporuje fakt, že alespoň polovinu z dvanácti dílů přípravy absolvovalo hned 14 hráčů a gólmanů. K tomu je nutné dodat, že čtveřice mimopražských hráčů měla individuál a Jan Horák byl zraněn. Základ je tedy položen, na hřišti se ukáže!

Odešli: Matěj Červenka (jiné priority), Štěpán Floriš (dlouhodobé zranění), David Kerouš (návrat z hostování), Michael Petrášek (návrat z hostování), Robert Pillmann (konec kariéry), Tomáš Skřivan (návrat z hostování), Libor Zavadil (konec kariéry)

Přišli: Jan Durák (Ekonom Devils), Tomáš Dürrhammer (THC Praha), Matúš Karaffa (Players of Uftaland), Adam Krivuš, David Kučera, Tomáš Mrázek (všichni Ekonom Devils), Martin Svrček (návrat do kádru).

Kádr pro sezonu 2012-2013


Brankáři: Lumír Kudrna, Petr Mikeska, Tomáš Podroužek.
Obránci: Jan Durák, Jiří Holý, Jan Horák, Tomáš Mrázek, Martin Sígl, Pavel Veverka.
Útočníci: Tomáš Dürrhammer, Petr Hutla, Matúš Karaffa, Adam Krivuš, David Kučera, Jan Musil, Lukáš Pařízek, Dávid Priganc, Petr Sígl, Martin Svrček, Martin Tučný, Lukáš Vrkoč.
Záchranáři v nouzi: Libor Zavadil, Milan Baloun.

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

13.9.2012