South Park Cows - Články, Ohlédnutí

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2012 / 2013
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Fidea Advisors, a.s.


LIVE TELECOM a.s.


Hockey sport shop s.r.o


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Ohlédnutí za osmifinálem II. NHbL

Je za námi předkolo play off 2013, ve kterém bojovaly o postup do čtvrtfinále týmy Bohemie Ďáblice s Kovem Praha B a Kert Parku Praha B proti Jungle Fever.

Série mezi Ďáblicemi a Kovem hraná na dvě vítězná utkání lépe zvládlo KOVO B. V prvním zápase svého soupeře smetlo v poměru 2:5 a to díky druhé a třetí třetine - 0:1 Kovo. Ve druhém zápase musely Ďáblice zvítězit, jinak by byl se sezónou konec. To se nakonec povedlo díky výhře 4:6. Opět hrála roli druhá třetina, která rozhodla - 1:1. Třetí a zároveň rozhodující duel byl na programu netradičně na první máj. Po dvou třetinách nerozhodného stavu 1:1 se miska vah přehoupla na stranu hostujícího celku, tedy Kova a jeho hráči mohli slavit postup mezi osmičku nejlepších po výhře 1:4. Tam narazí na vítěze základní části Benátky.

Druhým postupujícím ze série Kert Park Praha B vs. Jungle Fever je Kert. I tady rozhodoval poslední možný duel. První zápas, možná i překvapivě ovládli Kladeňáci a to vysoko 2:6 - 0:1 Jungle. Stejný výsledek 2:6 jsme mohli vidět i ve druhém zápase, ale tentokrát pro Kert - 1:1. Třetí, rozhodující duel byla doslova přestřelka, jak na divokém západě. 11 branek mohli vidět diváci o sváteční středě na Lužinách. Z této přestřelky lépe vyšel Kert Park, který si tak zahraje čtvrtfinále play off proti Keltům z Nižboru.

Vpravo jsou všechny osmifinálové výsledky.

Adam.11


Copyright © South Park Cows

Vloženo

2.5.2013

Zápasy osmifinále

1.zápas

Bohemia - Kovo B

2 : 5 

Kert B - Jungle

2 : 6 


2.zápas

Jungle - Kert B

2 : 6 

Kovo B - Bohemia

4 : 6 


3.zápas

Bohemia - Kovo B

1 : 4 

Kert B - Jungle

6 : 5