South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2011 / 2012
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Fidea Advisors, a.s.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Play off startuje: Přijedou Louny

Výňatek z propozic k II. NHbL Sever/Střed 2011/12:

Požadavky na sportovní vybavenost mužstva

1) jednotné dvě sady dresů (světlé a tmavé)
 a)nedohodnou-li se družstva jinak, nastupuje domácí mužstvo k utkání v bílých nebo jiných světlých dresech. Případná dohoda musí být uvedena v zápise o utkání. Dresy musejí být označeny čitelnými čísly (maximálně dvoumístná - od 1 do 99),
 b) všechny dresy jedné sady musí být jednotné (identické - barva, loga, typ písma čísel), a to včetně brankářů.
Hráč bez jednotného dresu nebude rozhodčím připuštěn ke hře

2) jednotné kalhoty - v případě krátkých kalhot jednotné (identické) stulpny. Brankář nemusí mít stejnou barvu kalhot jako jeho družstvo. Hráč, který nebude mít jednotnou výstroj, nebude rozhodčím připuštěn ke hře. Upozornění: V případě krátkých kalhot a stulpen je nutné, aby tyto součásti výstroje zakryly celou dolní polovinu těla, dále musí být zakryty chrániče holení a kolen. Tyto nedostatky budou v průběhu hry rozhodčími trestány.

3) hokejové přilby jednotné a původní originální barvy s platným bezpečnostním atestem IIHF (Výjimky povoluje u některých typů přileb pouze ČMSHb. Nepřípustné je používání přilby, ze které je sloupána před zahájením utkání jakákoliv část nátěru. Hráč s nejednotnou barvou přilby nebude rozhodčím připuštěn ke hře. Povinnost jednotné barvy přilby se nevztahuje na brankáře mužstva. Celoobličejový kryt je povinný pro všechny hráče mladší 18 let.

A co k sérii?
O tom, že má soupeř, jehož postavení v konečné tabulce základní části úplně neodpovídá síle současného kádru, velmi šikovné individuality, není třeba příliš hovořit. My se ale chceme soustředit na svou hru a být nepříjemní, jak umíme. Série se hraje na tři vítězné zápasy, startuje v sobotu (začátek utkání 10.00) a pokračuje v neděli (začátek utkání 10.00) v KOMA Areně. Rozhodnuto bude nejdříve po zápase v Lounech v sobotu 14. dubna (začátek zápasu 14.00).

Předpokládaná sestava Cows:
Mikeska, Podroužek - Floriš, Holý, Kerouš, Petrášek, Sígl M., Veverka, Zavadil - Horák, Hutla, Pařízek, Petrášek, Priganc, Sígl P., Skřivan, Svrček, Tučný, Vrkoč.

Cows


Copyright © South Park Cows

Vloženo

6.4.2012

Zápasy osmifinále

1.zápas

Cows - Louny

Jungle - Bohemia

Kolín - Benátky

Spectrum - Kovo B


2.zápas

Cows - Louny

Jungle - Bohemia

Kolín - Benátky

Spectrum - Kovo B