South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2011 / 2012
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Fidea Advisors, a.s.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Ochutnávka přípravy: dřina, pot a ... :-D

Vidina dřiny a litrů potu nepřilákala do tělocvičny mnoho členů kravího kádru. Konkrétně se jich dostavilo jen sedm a dva další (zranění) celou akci dokumentovali. Nutno říci, že všichni, kteří se zúčastnili, si sáhli na dno svých sil.

"Nejsme tady špatně?" ptal se Robert Pillmann po příchodu do sálu, kde okamžitě spatřil audio aparaturu. To mu bylo ještě snad i do zpěvu. Už desetiminutové zahřátí za rytmu taneční hudby totiž dalo účastníkům tréninku pořádně zabrat. Poskoky, úskoky, úklony i box v ní nechyběly a první krůpěje potu stékaly po tělech našich dobrovolníků. Následné protažení trochu skleplo tepovou frekvenci a šlo se posilovat vlastním tělem, jak sliboval hned na úvod instruktor s dvěma pomocníky.

První dva cviky kruhového tréninky vyřadily prvního statečného - Podruha. "Musím se projít, jinak omdlím. Že já vůl jsem něco takového domlouval," dalo se vyčíst z jeho tváře, než zmizel z tělocvičny následován Robertem, pro kterého musel být podobný díl přípravy po delší absenci šokem. Zbylá pětice mezitím dřela dál. Místy to šlo, místy méně, ale nevzdali se. Mezitím přišel Robert se zásadní zprávou dne: "Je to venku," culil se a všem bylo jasné, o co šlo. Zvracel...I s Podruhem se ještě do cvičení, která nabírala na intenzitě, avšak nešla v tempu zvládnout, zapojili. Ovšem jen na chvilku.

Poslední vteřiny uplynuly a promáčení borci (beci) ucítili ohromnou úlevu. "Objednám to hned na čtvrtek, fakt mě to bavilo a AF Training se dá v pohodě zvládnout," vyhlásil týmový šéf Holeš. Žertoval, neb i on toho měl plné kecky, jak se lidově říká. Každopádně se sluší jedno zvolání: klobouk dolů Podruhu, Holeši, Hutlíno, Robíku, Štěpáne, Pořízi a Pípasi Smailík.

Video z části tréninku zde:

Video nelze přehrát, můžete si zkusit prohlédnout originál v HD na našich facebook stránkách - úplně přesně zde Smailík.


Video si můžete zkusit prohlédnout v HD na našich facebook stránkách - úplně přesně zde Smailík.

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

25.1.2012