South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2011 / 2012
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Fidea Advisors, a.s.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Novoroční překvapení: Cows mění majitele

Nejvyšší ambice, znovuvytvoření mládežnické základny, materiální zabezpečení a finanční odměny pro hráče a realizační týmy. S tím vším se vrhá do dění v South Park Cows nový majitel, jehož jméno uveřejníme do týdne, tedy až v době, kdy už bude všechno podepsáno a hlavně prodáno. Je to tak, objevil se movitý zájemce, který má s krávami až neuvěřitelné plány.

To, co zpočátku vypadalo jako pouhé hospodské tlachání nebo třeba vzájemné oťukávání, se mění ve skutečnost, v což by při "popularitě" hokejbalu věřil málokdo. "Ano, je to tak. Informaci o převzetí Cows mohu potvrdit. Sice mě mrzí, že už nebudu hlavním šéfem, ale zároveň se těším na sledování toho, co se teď s klubem bude dít. Jedno je jisté, hodně lidí se bude divit," řekl Jiří Holý s tím, že snad nic nezakřiknul a důležité podpisy na smlouvě o převzetí Cows skutečně budou.

"Mým cílem je dostat do roka a půl mužstvo do I. národní ligy, rok na to do extraligy. Je jasné, že se stávajícím kádrem to nepůjde, ovšem slibuji, že šanci dostanou všichni! A mohou se těšit na odměny. Nezbytné je opětovně vytvořit mládež, a proto jsme se rozhodli oslovit vedení HBC Hostivař, zda-li by nám trochu nepomohlo. Věřím, že se dohodneme," prozradil zatím tajemný budoucí majitel klubu pan L.K. a dodal, že součástí jeho plánů je i investice do současné KOMA Areny. Že bychom se tedy mohli těšit na zastřešení? Uvidíme! Více informací přineseme včetně jmen hráčů, kteří už byli osloveni v souvislosti s posílením Cows, přineseme ihned po podpisu smlouvy společně s odtajněním majitele, jenž patří mezi nejbohatší Čechy.

Cows

Copyright © South Park Cows

Vložen

1.1.2012