South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2011 / 2012
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Fidea Advisors, a.s.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

5 NEJ... podzimu ve II. NHbL Sever-Střed

Nic podobného jsme už dlouho neuveřejnili, neb jsme byli přesyceni pravidelným komentováním soutěží, v nichž jsme během jedenáct a půlleté historie klubu hráli, ale teď je čas to napravit. Proč také ne, když se nebývale dařilo a stránky jsou navštěvovanější než v bodově hubenějších letech. Až budeme zase dole, podržíme hubu a krok. Teď si ale račte přečíst, kdo je z našeho pohledu nejlepším týmem ligy, největším překvapením/zklamáním, mužstvem s největší smůlou a hvězdou soutěže. Souhlasíte? Paráda! Nikoliv? Váš problém...

NEJlepší tým: NORDICS MOST
Tabulkově výše postavení Kelti z Nižboru a Tygři z Mladé Boleslavi prominou, ale největší fičák umějí předvést právě namakaní Severočeši. Prý jde o spolek bývalých hokejistů, jisté už je, že o sobě vědí, nejsou líní na krok a ještě umějí přitvrdit. Právě důrazná hra jim ovšem paradoxně může uškodit, neboť až příliš často míří na trestnou lavici. Bez vyloučení a na tři lajny jsou schopni přejet kohokoliv a to zejména v domácí hale, na níž jsou zvyklí. Jednoznačný černý kůň soutěže, jehož nebude chtít v play off potkat vůbec nikdo.
Výhled: Finále! A pak?

NEJvětší překvapení: SOUTH PARK COWS
Ano, jsme teď trochu nabubřelí, ale ruku na srdce, kdo čekal, že budeme po podzimu v první pětce (pokud Ústí v neděli prohraje o tři góly s Louny, tak dokonce ve čtyřce)? Ani my ne! Aktuální umístění a rekordní bodový zisk je výsledkem týmové práce a vynikajících výkonů obou brankářů po pročištění atmosféry na začátku října. Od šestého kola Cows vyhráli 9 z 11 zápasů a sklonit se před ním musely i herně neoblíbené celky Benátek, Kolína či Ekonomu. Otázkou je, jak se mužstvo vypořádá s absencí gólmana Kudrny v jarní části sezony.
Výhled: Play off! Druhé kolo? Snad!

NEJvětší zklamání: BENÁTKY NAD JIZEROU
Domácí debakl od Cows (1:7) jako by odstartoval nepovedenou část sezony od tradičně výborného celku, který v minulé sezoně prolétl play off bez ztráty zápasu. Z posledních devíti zápasů vyhrál mančaft kolem Martina Lindy pouhopouhé dva. Tutam najednou byly machrovinky, kde ten prošel celé hřiště poté, co udělal kličku tam a zpátky všem protihráčům, jiný zase naservíroval z předprázdné brány před ještě prázdnější a tak. Jenže to se může rychle změnit, hvězdy z druhé hokejové ligy v březnu naskočí a z týmu bude válec jako dřív.
Výhled: Play off! Minimálně semifinále!

NEJsmůlovatější tým: KERT PARK B
Dvanáct podzimních porážek, z toho hned sedm o gól (a dvě o dva) určitě není jen o nedostatku umu, ale hlavně o smůle a třeba také o chybějících zkušenostech vesměs mladého kádru. Rezerva lídra extraligy, která letos tolik nevyužívá posil z áčka (spíše jen na rozehrání po zranění atp.), se touto nelichotivou bilancí bohužel pro ni "pyšní". Mužstvu sice zjevně pomáhá vedení impulsivním trenérem Davidem Kunou, k potřebnému a hlavně pravidelnému bodovému zisku ovšem jeho křik nevede. Změní se něco jarní části a porve se Kert o play off?
Výhled: Play off ne! Těsně.

NEJvětší hvězda: BOHUMIL GOTTHARD
Tak přece jen se na podzimního lídra soutěže dostalo. Bývalý extraligista z Habešovny táhne (samozřejmě společně s dalšími kvalitními hráči i gólmany) ambiciózní tým Keltů za úspěchem. Z každého Bohoušova střídání je vidět přehled, klid a neskutečné umění. Právě díky těmto vlastnostem skloubeným se skromností a absencí jakýchkoliv namistrovaných keců, jimiž si kazí výkony jiní kvalitní hráči, rozhoduje zápasy ve prospěch borců z Nižboru. Škoda, že nemáme fotku, třeba by ho to stálo alespoň symbolický příspěvek do klubové kasy Smailík
Výhled: Vítěz bodování!

Cows

Copyright © South Park Cows

Vložen

7.12.2011