South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2011 / 2012
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Fidea Advisors, a.s.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Návrat Štěpána Floriše se blíží, aneb to zas budou jelita!

Návrat Štěpána Floriše se blíží, aneb to zas budou jelita! Návrat Štěpána Floriše se blíží, aneb to zas budou jelita! "Jééééé, můj první rozhovor! A asi poslední." Tak přesně takhle reagoval Štěpán Floriš poté, co se dozvěděl, že s ním bude rozhovor na našich stránkách. Nejprve se rozpovídal o době, kdy nehrál, vylekal čtenáře soupisem zranění a nemocí a pak se přes manželku a Slavii dostal až k tátovi - populárnímu knírkovi Frantovi! Samozřejmě nechyběl humor, ostatně přesně podle toho, jak je u něj zvykem.

Cows: Štěpáne, už je to pár let, kdy jsi naposledy hrál za náš tým. Jaké bylo pozorovat nás zpoza mantinelu?
Štěpán Floriš: Jo je to pár let, myslím si, že poslední "sezona" byla 2009/2010. A to ještě na podzim. Pamatuju si i poslední gól, co jsem dal od červený, když mi skončil trest, ale nejvíc mi utkvěla v hlavě reakce Gutiho táty: "prej bych to mohl hrát i z trestný." To mě fakt pobavilo. Vidím to, jako kdyby to bylo včera! Ale k odpovědi, abych řekl pravdu, bylo těžký pozorovat zápasy jen z tribuny a někdy jsem raději na zápas ani nevyrazil. Dlouho jsem se s tím nemohl smířit a štvalo mě to. A pak přišla nabídka pomoct na trénincích a v zápasech být jako trenér na lavičce. To mi udělalo strašnou radost, protože mi nejvíc chyběla ta sranda v šatně, zápasový stres a pak i někdy radost z vítězství (bohužel jich moc nebylo).

Cows: Popiš, jaké všechny zdravotní problémy jsi v poslední době měl. Myslím, že uvidíme slušný seznam!
Š.F.: Tak to se musím pořádně zamyslet. Nevím, co na tom je, ale od té doby, co jsem s Terkou (skoro čtyři roky), mám furt něco pošramoceného. Tak od začátku nejdřív kotník (sádra), pořezaný prsty na ruce (přišitá šlacha), borelióza (rok léčení), záda (po roce a půl operace + stavebnice Merkur v zádech). K tomu mě furt bolí koleno a možná jsem na něco raději zapomněl. (směje se)

Cows: Už dvakrát ses aktivně zúčastnil tréninku, znamená to, že se přiblížil tvůj vysněný návrat na hřiště?
Š.F.: Jo, už dvakrát, jednou neaktivně a podruhé aktivněji! No spíš jsem si šel pinknout s balonkem a zjistit, co na to bude říkat tělo. Na můj vysněný návrat si budu muset ale ještě počkat. Nejdřív se musím zas naučit běhat bez hokejky i s hokejkou. Nechci říkat nějaké datum, protože nám Slavistům to moc nevychází (tlemí se jako pako - pozn. aut.), prostě až to přijde, tak to přijde. Každopádně se moc těším!

Cows: Můžeme se tedy znovu těšit na proslulou bombu k tyči od modré? Kdy konečně?
Š.F.: Bombu k tyči? Spíš do chudáků spoluhráčů, to zas bude jelit... Kdy konečně? Na to jsem částečně odpověděl v předchozí otázce.

Cows: Tvoje společnost Autosklo S.O.S. je jedním ze sponzorů týmu, myslíš si, že budeš mít místo v sestavě pod penzí?
Š.F.: Já doufám, že jo Smailík Ba néé, snad mi jen naši mladý hned zas neřeknou: dědku, je čas skončit. Na to je ještě čas!

Cows: Hodláte s kolegou dál podporovat náš klub? Jak?
Š.F.: Každý rok se snažím urvat nějaké peníze na podporu týmu, ale rok od roku je to těžší. Ale klid... Dokud ale budou praskat skla u aut, tak Krávy budeme podporovat Smailík

Cows: V mezidobí ses stihl oženit s dlouholetou přítelkyní Terkou. Funguje manželství podle představ?
Š.F.: Myslím si, že funguje! Jsem šťastný, že jsem takovou super holku potkal. Kdo byl na svatbě, tak může jen potvrdit, že je doma spíš veselo než Itoška...

Cows: Hele a jak je možný, že sis našel ženu, která taky fandí Slavii. Nebo jsi ji snad donutil?
Š.F.: Počkej, ona nefandí Slavii ale spíš Spartě. Prostě schválně z hecu fandí vždy tomu druhému než já. A její táta je pos.... sparťan (zase se tlemí jako pako), ten mi to dává sežrat... Ale co, aspoň je prdel Smailík

Cows: A co Franta, náš věrný fanda? Bude zase burácet za manťákem, až se vrátíš na hřiště?
Š.F.: Tak určitě, potřebujeme nějakého Fanouška, co udělá tlak na rozhodčího... Smailík A že on burácet umí, vědí od Varů až po Třinec.

Cows: Nechtěl by nám dělat kustoda? A maséra?
Š.F.: To je spíš otázka na něj, ale myslím si, že za soudek Plzně by to šlo. Tak díky za prostor k rozhovoru, ale už musím jít okrást nějakou babičku...

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

27.9.2011