South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2011 / 2012
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Fidea Advisors, a.s.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

O volbě kapitána

Devět let nosil na dresu kapitánské céčko, jenže z nenadání se ho sám z osobních důvodů vzdal. Teď si jej ale Lukáš Vrkoč po týmové volbě bere zpět a přijímá nevděčnou roli největšího uplakánka v očích soupeřů. Ano, znovu bude orodovat u rozhodčích a svádět s nimi nerovný boj. Jeho asistenty budou Petr Sígl, který skončil ve volbě čítající 17 hlasů druhý, a Marek Zápotocký, kterého si nový kapitán vybral a k tomu skončil třetí.

"Primárně jsem kapitána dělat nechtěl ze stejných osobních důvodů jako před dvěma lety, ale nebylo by vůči hlasujícím klukům úplně fér se volby vzdávat, když už jsem byl po dohodě týmového vedení hozen do osudí stejně jako třeba Petr Sígl, který také po céčku netoužil," říká k přijetí staronové funkce Lukáš, který získal 9 ze 17 hlasů. V praxi se ale zas tak moc nemění a klub by měl fungovat ve stejných a hlavně zajetých kolejích i dál.

Volba nového kapitána měla být původně dvoukolová, přičemž by do finále postoupili dva kandidáti, jenže jelikož vítěz obdržel nadpoloviční většinu hlasů už v prvním kole, usoudilo vedení týmu v čele s Jiřím Holým, že není důvod hlasovat znovu. "Děkuji všem, co mi dali hlasy i těm, co mi je nedali Smailík. Věřím, že před sebou máme úspěšnou sezonu a týmovými výkony leckteré soupeře pořádně překvapíme," burcuje South Park Cows Lukáš Vrkoč. A vedoucí týmu Jiří Holý dodává: "Měl jsem dva tři kandidáty, kteří by kapitána mohli dělat, kdyby Lukáš odmítnul. Ale osobně jsem moc rád, že se po delší rozvaze rozhodl přijmout tento post. Velký dík, proč se tak rozhodl, patří jeho blízkým a vaším hlasům, které obdržel v prvním kole a jež mu ukázaly, že je v očích většiny svých spoluhráčů tím pravým vůdcem Cows, kterým byl po těch 9 let, co měl céčko na hrudi. Věřím, že ve svých asistentech, které si vybral, najde silnou podporu a povedou tým k lepším výkonům. Zároveň bych tímto chtěl poděkovat Robertovi za plnění kapitánských povinností v minulé sezoně. Roberte, děkuji!"

A co vlastně přimělo vedení udělat novou volbu, když tým dosud kapitána měl? Robert Pillmann je podruhé otcem a minimálně během podzimu bude jeho účast na akcích Cows omezená. Tím je řečeno vše.

Výsledky volby kapitána (17 hlasujících):

Pořadí Jméno Počet hlasů
1.Lukáš Vrkoč9
2.Petr Sígl3
3.Marek Zápotocký2
4.Petr Hutla1
 Jan Musil1
 Pavel Veverka1

Vedení Cows

Copyright © South Park Cows

Vložen

24.7.2011