South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2011 / 2012
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Fidea Advisors, a.s.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Krávy vstoupí do 12. sezony existence

Dne 9. 6. 2011 jsme se opět přihlásili do soutěží pořádaných ČMSHb, a to konkrétně do II. NHbL. Zda se bude jednat pouze o výběr středočeských týmů, nebo opět dojde ke spojení středo- a severočeského regionu, nebudeme předjímat. Ostatně vše se dozvíme včas, minimálně týden před zahájením sezony, a tak se věnujme tomu, co se týká přímo Cows.

Nejdůležitější informací je, že budeme pokračovat sami pod svým dosavadním názvem South Park Cows a bez jakékoliv fúze (vyjma střídavých startů), což reálně hrozilo při uvadajícím zájmu hráčů. Jelikož máme dva a půl měsíce od sezony a dva měsíce do startu nové, musíme si říct, co nás v nejbližší době čeká a nemine.

Jednou ze základních informací je složení kravího stáda, které má aktuálně tuto podobu:
Brankaři - Lumír Kudrna, Tomáš Podroužek, Tomáš Koubek + 1 střídavý start
Obránci- Matěj Červenka, Jiří Holý, Jan Horák, Filip Ješina, Robert Pillmann, Martin Sígl, Pavel Veverka + 1 střídavý start
Útočníci- Šimon Dub, Tomáš Dürrhammer, Petr Hutla, Michael Jordák, Jan Musil, Lukáš Pařízek, Dávid Priganc, Petr Sígl, Martin Tučný, David Tvarůžek, Lukáš Vrkoč, Marek Zápotocký, Libor Zavadil + 1 střídavý start
Náhradníci, s nimiž počítáme - Roman Dvořák, Petr Káninský, Jaroslav Špaček, Petr Šroubek.
Otazníky, u kterých se neví, zda mají zájem - Martin Szlauer, Vojtěch Žemlička.

Co se týká startovného, je opět ve stejně výši jako v předchozí sezoně - tedy 4.000,- Kč pro pracující a 3.000,- Kč pro studující do 26 let. První splátka bude ve výši 2.000,- Kč do 15. září 2011, zbytek do 15. listopadu 2011. Startovné je možné zaplatit převodem na účet (č.ú. 670100-2208238308/6210) nebo osobně vedoucímu. V loňské sezoně byla bohužel nastavena velká benevolence ohledně doplacení startovného a mnozí z nás ještě TEĎ nezaplatili vše, co měli. Z toho důvodu bude nastaven pokutový systém, a to 10% z dlužné částky za každý měsíc prodlení (např.: nebude-li uhrazena částka ve výši 2.000,- Kč do 15. 9., dalším dnem se zvyšuje na 2.200,- Kč).

Sportovní aktivity a příprava na následující sezonu budou probíhat následovně: od 12. července do 2. srpna každé úterý od 19 do 21.30 hod. bude dobrovolný fotbálek v Hostivaři u OC Park Hostivař. Pro naše mladé by to měla být povinnost, samozřejmě se ale bere v potaz, že ne všichni budou v Praze. Od pondělí 8. 8. začne oficiální část přípravy, která již bude pro všechny povinná. Místo a dny konání včetně náplně budou zveřejněny v druhé polovině července, až ji trio Holas, L.80 a Mára vytvoří.

První společná akce nás čeká již příští pátek 8. 7. Cca od 16.00, na kdy je plánovaná dobrovolná brigáda na naší šatně. Bude čistit, natírat, lepit atd. Tato akce již byla zaznamenána v aplikaci tymuj.cz (viz další odstavec), tak laskavě potvrďte svojí (ne)účast.

Novinkou pro nadcházející sezonu bude systém organizace, která bude řízena přes webovou aplikaci www.tymuj.cz. Ti, co hráli hostivařskou miniligu, již vědí, oč se jedná a všichni ostatní, se kterými se do další sezony počítá, dostali nebo ještě dostanou emailem pozvánku na vstup do tohoto organizačního portálu, na základě níž se lze zaregistrovat. Všechny účasti a neúčasti (s důvodem proč ne) na jednotlivých akcích (tréninky, zápasy, turnaje atd.) musí být od všech vždy uvedeny v této aplikaci s dostatečným předstihem. Všichni máme přístup k internetu, tak by neměl být pro nikoho problém. V praxi to bude znamenat jediné: zaškrtnu-li ANO, počítá se se mnou (nepřijdu-li = pokuta), zaškrtnu-li NE, nepočítá se se mnou a jsem z obliga (pokud včas napíšu rozumný důvod), nezaškrtnu-li NIC, přijít samozřejmě mohu, ale v případě plné sestavy dostanou přednost zaškrtnutí. Samozřejmě v případě náhlých absencí (nemoc, práce) platí telefonické (nikoliv smskové) omluvy vedoucímu týmu. Kromě webu "týmuj" je dobré sledovat pochopitelně i web Cows včetně knihy návštěv a také Facebook – přes odkaz se na něj dostanou i ti, co nemají účet na této sociální síti. Coby zdroj informací je dílko pana Zuckerberga nejrychlejší. Smailík

Poslední věcí, o které chceme v tomto „newsletteru“ informovat, jsou termíny tréninků. Den i časový horizont chceme zachovat, jako tomu bylo doposud. Avšak existuje varianta, že budeme nuceni čas začátku nebo případně den změnit. Nicméně jiné dny než středa nebo čtvrtek nepřipadají v úvahu. Až budeme vědět v tomto kroku více (záleží na postoji domovského HBC Hostivař), tak vše samozřejmě ihned oznámíme.

Vedení Cows

Copyright © South Park Cows

Vložen

30.6.2011