Autosklo S.O.S.

Sylvania products

Firefox 3.0 +

Zápis z utkání - Zápas - Bohemia

Prohra 4.12.2010 14:00 Bohemia Benders Ďáblice South Park Cows Fotky Videa Zvuky

Prohra, ale dodržená taktika Smailík

Na jednom z mála (možná jediném) uklizených venkovních hřišť v našem regionu nás přivítal druhý tým tabulky Bohemia Benders Ďáblice. Ano všichni víme, že tento tým vznikl sloučením nás ale spíše zajímalo, která sérii bude pokračovat. SK Bohemii Ďáblice jsme jako soupeře neměli příliš v lásce. Ne kvůli jejím hráčům, ale kvůli tomu, že se nám na ní nedařilo a hlavně jsme ji v II. NHbL dokázali porazit jen jednou (a to v utkání kde už o nic nešlo). Naopak Hell Benders jsme ve druhé národce porazili vždy. Při pohledu na tabulku se trošku dalo tušit jak to asi bude, ale jeden nikdy neví Smailík. Nicméně se vše odehrálo podle předpokladů. My jsme hráli tzv. antihokejbal, protože jsme věděli, že pouštět se do střeleckých závodů opravdu není dobrý nápad. Soupeř byl v utkání aktivnější, lepší a zaslouženě vyhrál.

Jak utkání viděli jeho aktéři?

Petr Sígl: "Příjemné chladné počasí dávalo tušit, že utkání bude zážitek Smailík. Snažili jsme se soupeři hokejbal co nejvíce znepříjemnit a to se nám celkem dařilo. Šancí jsme měli méně a nedokázali jsme využít žádnou. Nehráli jsme úplně špatně, ale sportovně musíme uznat, že na body to dnes nebylo..."

Lukáš Vrkoč: Přestože se soupeř na svém Facebooku a kdoví kde ještě chvástá bůhvíjak nás nepřejel a spravedlivě chválí Lumíra, myslím si, že ve třetí třetině mohl být rád, že neinkasoval. Vždyť naši útočníci zahodili pořádné šance a mohlo být ještě drama. Tím určitě neříkám, že soupeř nebyl lepší. My mu chtěli znechutit hokejbal a hrát poctivě odzadu, což se skoro dvě třetiny dařilo - ano, právě díky našemu gólmanovi. Prohrát 0:3 s teď už vedoucím celkem tabulky plným šikovných i extraligou protřelých hráčů i tak není ostuda! Mně se výkony hráčů a plnění pokynů z lavičky líbily.