I. 11:54 H 24 - Hutla Petr 80 - Vrkoč Lukáš -
I. 13:15 H 86 - Musil Jan 7 - Tučný Martin -
II. 1:40 H 24 - Hutla Petr 80 - Vrkoč Lukáš -
III. 13:20 H 18 - Horák Jan 86 - Musil Jan -

I. 5:42 H 24 - Hutla Petr Nedovolené bránění
III. 2:17 H 79 - Pillmann Robert Napadení
III. 8:09 H 13 - Zavadil Libor Hákování
III. 13:17 D 36 - Dušek Jan Hrubost
III. 13:17 H 81 - Svrček Martin Hrubost

Výhra v miniderby

V neděli ráno nás čekal dohrávaný zápas druhého kola, proti poslednímu týmu tabulky. Jenže my si naštěstí uvědomovali, že i Hostivař B má kvalitní hráče, kteří umí zlobit a nechtěli jsme nic podcenit. V první třetině jsme si vytvořili celkem slušný náskok, který jsme s mírným navyšováním udrželi až do konce utkání. Výhra 5:0 nám přinesla další tři body, paráda Smailík.

Jak utkání viděli jeho aktéři?

Pavel Veverka: Když jsem dorazil na zápas, tentokrát dokonce i včas Smailík, panovala řekl bych dobrá nálada (ostatně jako vždy). Někteří svoji tradici dodržují a nikdy snad na zápas včas nedorazí. Všichni určitě víme o koho jde Smailík (jen takové rýpnutí Smailík). Zápas bych nazval takovým malým derby, jelikož nás čekala nám dobře známá Hostivař B. Už od začátku utkání bylo vidět, že chceme dát branku a tím trošku srazit nervozitu z hokejek. Hra se odvíjela ve svižném tempu a šancí pomalu a jistě začalo přibívat. Ovšem i soupeř nám předvedl, že své kvality má a občas nám pěkně zatopil. Nechci chválit gólmana, to už je trapný a kdoví jestli by z té hrušky slezl Smailík, ale pěkně dentisto. Chválím všechny krávy za výkon, je vidět, že když se scházíme stabilně jde to. Vždy to tak sice není, ale ten sport děláme pro radost Smailík. Tak trošku nechápu hráče kteří hrají celkem zákeřně i za rozhodnutého stavu. A tady asi taky všichni víme o koho jde!!! Pokud vezmu v potaz kvality soupeře a naše kvality, řekl bych, že jsme odehráli průměrné utkání.

Petr Sígl: V utkání s Hostivaří pro nás bylo důležité bodovat, abychom se (snad definitivně) odpoutali od spodku tabulky. Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání a díkybohu jsme k tomu dokázali i tak přistoupit. První třetina se nám povedla rozhodně nejlépe, další dvě už byly z naší strany trošku udržovací a do šancí se tak dostávali také hostivařští hráči. Na druhou stranu Lumír si to svoje první čisté konto musel nějak zasloužit. Jinak by si ho určitě nevážil...

Martin Sígl: Do zápasu nastoupil Holas aktivně a ostatní spoluhráči se ho snažili napodobit. Celkem se to dařilo a vytvořili jsme si dost gólových šancí. Jenže v první třetině jsme proměnili "jen" tři. Druhá a třetí třetina z naší strany už tak aktivní nebyly (až na Holase Smailík), a tak jsme v každé z nich vstřelili jen po jednom gólu. Co se týče našeho soupeře, tak ten se občas snažil kousat, ale když už to stálo za to, tak šanci zlikvidoval náš stomatolog. V součtu to pro nás znamená důležité tři body.